zazz.bg

  • Автор Автор dumi
  • Начална дата Начална дата

dumi

Registered
Здравейте реших да коментирам сайтат в който съм модератор http://zazz.bg това е вибокс но сменихме домайна!
 
dumi каза:
Здравейте реших да коментирам сайтат в който съм модератор http://zazz.bg това е вибокс но сменихме домайна!

И вие сменихте домейна, защото.....?

Какъв е смисъла да пускаш сайта си за коментар като е досущ като вбокса???
 
dumi каза:
Здравейте реших да коментирам сайтат в който съм модератор http://zazz.bg това е вибокс но сменихме домайна!
ами :oops: :oops:
 
renegat96 каза:
dumi каза:
Здравейте реших да коментирам сайтат в който съм модератор http://zazz.bg това е вибокс но сменихме домайна!
ами кво да коментираме ???
ти сам казваш че това е vbox7 ама е сменен домейн

кво да комантираме същото нещо
без никви разлика
че тва си е чиста кражба

След като е кражба как на vbox7.com стои логото на zazz.bg.

Трябваше да го кръстите zazzle :D
 
deam0n каза:
renegat96 каза:
dumi каза:
Здравейте реших да коментирам сайтат в който съм модератор http://zazz.bg това е вибокс но сменихме домайна!
ами кво да коментираме ???
ти сам казваш че това е vbox7 ама е сменен домейн

кво да комантираме същото нещо
без никви разлика
че тва си е чиста кражба

След като е кражба как на vbox7.com стои логото на zazz.bg.

Трябваше да го кръстите zazzle :D
чак сега го видях

МНОГО се извинявам
 
oXteR каза:
Не е модератор на vbox7 просто си фантазира 100% :?:
х ти като не си защо да не съм и аз за да станеш модератор трябва шефа да те наблюдава и да види що за стока си!
 
dumi каза:
oXteR каза:
Не е модератор на vbox7 просто си фантазира 100% :?:
х ти като не си защо да не съм и аз за да станеш модератор трябва шефа да те наблюдава и да види що за стока си!

Ама такова нещо не съм виждал.
Да се развива един домейн и да пчонат хората да го познават и изведнъж
да се смени...
Странно е и напълно излишно.
 
admin каза:
dumi каза:
oXteR каза:
Не е модератор на vbox7 просто си фантазира 100% :?:
х ти като не си защо да не съм и аз за да станеш модератор трябва шефа да те наблюдава и да види що за стока си!

Ама такова нещо не съм виждал.
Да се развива един домейн и да пчонат хората да го познават и изведнъж
да се смени...
Странно е и напълно излишно.


и аз така мисля ! напълно излишно
 
eми незнам това го мислят от 1 месец вече даже още тениските от vbox за всички ни PRO!
 
Да ми дадат на мене домейна vbox7.com ^^ Според мене нямаше смисъл от смяна на името ... zazz е толкова тъпо отиди да видиш в zazz много яко клипчео ... :roll:
 

Back
Горе