Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Бележка: This feature may not be available in some browsers.
dumi каза:Здравейте реших да коментирам сайтат в който съм модератор http://zazz.bg това е вибокс но сменихме домайна!
амиdumi каза:Здравейте реших да коментирам сайтат в който съм модератор http://zazz.bg това е вибокс но сменихме домайна!
даxainiken каза:Тва готова система ли е ? :!:
renegat96 каза:ами кво да коментираме ???dumi каза:Здравейте реших да коментирам сайтат в който съм модератор http://zazz.bg това е вибокс но сменихме домайна!
ти сам казваш че това е vbox7 ама е сменен домейн
кво да комантираме същото нещо
без никви разлика
че тва си е чиста кражба
чак сега го видяхdeam0n каза:renegat96 каза:ами кво да коментираме ???dumi каза:Здравейте реших да коментирам сайтат в който съм модератор http://zazz.bg това е вибокс но сменихме домайна!
ти сам казваш че това е vbox7 ама е сменен домейн
кво да комантираме същото нещо
без никви разлика
че тва си е чиста кражба
След като е кражба как на vbox7.com стои логото на zazz.bg.
Трябваше да го кръстите zazzle![]()
х ти като не си защо да не съм и аз за да станеш модератор трябва шефа да те наблюдава и да види що за стока си!oXteR каза:Не е модератор на vbox7 просто си фантазира 100% :?:
dumi каза:х ти като не си защо да не съм и аз за да станеш модератор трябва шефа да те наблюдава и да види що за стока си!oXteR каза:Не е модератор на vbox7 просто си фантазира 100% :?:
admin каза:dumi каза:х ти като не си защо да не съм и аз за да станеш модератор трябва шефа да те наблюдава и да види що за стока си!oXteR каза:Не е модератор на vbox7 просто си фантазира 100% :?:
Ама такова нещо не съм виждал.
Да се развива един домейн и да пчонат хората да го познават и изведнъж
да се смени...
Странно е и напълно излишно.
perer каза:Вижте това.http://www.zazz.bg/blog/
admin каза:perer каза:Вижте това.http://www.zazz.bg/blog/
Абе да не са ги натиснали заради името...
Не може такъв домейн да се смени ей така заради нищо.
Има някаква по сериозна причина.