Индексиране на теми от форум вместо мета тагове

SuX

Registered
Имам едо въпросче към вас

Имам една проста страничка с доста мета тагове и един от скриптовете във форума тук за вадене на последни новини- та въпроса ми е защо гугъл индексира не мета таговете ами последните новини -тоест индексира скрипта.. ?

след малко ще дам и точния урок само да го намера кой беше..

едит:

ето и урока :)
 
Мисля че мета таговете помагат търсачките да те намират по лесно ,а иначе попринцип се индексира информацията от сайта (страницата).

не съм сигорен в мнението ми
 
Да, малко съм объркан, но все пак как да направя така, че да зима информацията от мета тага смисъл доста сайтове съм виждал то дори стана мода да се вади от форума всичко, но при тях са индексирани мета таговете като например description - той нали е точно за това :)
 
Гугъл гледа твоите мета тагове последно така да се каже ако изобщо им обърне внимание .Главно е съдържанието на сайта ти, заглавие и <h1> <h2> таговете и тъй като не ми се обяснява постоянно а искам да помагам си играх вчера да направя едно списъче с основните правила на СЕО на български .Ако се интересуваш и имаш желание хвърли едно око
Основни СЕО правила
казвам правила макар това да е точната дума тъй като никой не може да ти даде гаранция кое действа и кое не , но аз отбрах тези които са проверени от мен или някой друг.
 
Търсачките използват някой методи за да определят важността на сайта Ви

Колко често страницата е кликната при листването на резултатите в Търсачките
Времето прекарано на страницата след като е влязъл от търсачката
Дали потребителя е добавил страницата във Любими
Кога напускат страницата дали натискат бутона за връщане и т.н

Да, даа.. и един Мармот .. :) как пък търсачката ще знае всички тези неща? Нещо не ми се вярва! :roll:
 
Ще ме извиниш за мърмота той бачка за мен гугъл ми го искаха , ма нема да го дам .СЕга сериозно помисли си колко неща знае гугъл за теб ,а ти дори не подозираш :като почнем от хобито ти ,любима марка коли,розови филми, сайтове които са ти присърце ,има Fiirefox i mozilla,google toolbar ,google desktop и още 1000 програми и сайтове на Гугъл , които могат да им съдействат също за изброената от мен информация Гугъл имат толкова ресурси ,че се могат да ти кажат след някой друга година какви са ти долните гащи :) пък може и ти сам да им казваш без да осъзнаваш .Както и това си е моя хипотеза , но е добре мармота да си бачка за теб и колкото повече шоколади ми увива толкоава по го заобичвам:)
 
ilianskim каза:
Гугъл гледа твоите мета тагове последно така да се каже ако изобщо им обърне внимание .Главно е съдържанието на сайта ти, заглавие и <h1> <h2> таговете и тъй като не ми се обяснява постоянно а искам да помагам си играх вчера да направя едно списъче с основните правила на СЕО на български .Ако се интересуваш и имаш желание хвърли едно око
Основни СЕО правила
казвам правила макар това да е точната дума тъй като никой не може да ти даде гаранция кое действа и кое не , но аз отбрах тези които са проверени от мен или някой друг.


Много добре :?:
 

Горе