Дискусия : Наруто.

И ще бъде двойна , до кокото за другите ти въпроси - немога да ти отговоря , защото не чета мангата.
Иначе филма е стигнал до тука :
http://www.mangavolume.com/index.php?serie=naruto&chapter=naruto-336&page_nr=4


И това което си дал ти е Специала , там не е важна изторията а самата случка , в случая който ти си гледла е че идиота все още дири кенеф да се изходи.
 
кой епизод беше това искам да проверя дали наистина го има или просто някой си е играл добре с photoshopa
 
Японски , какво саму на топиците.
Нали и оня ден Гугал пусна манга.
Нищо че е анимирано , доста е зарибяващо , по едно време на Лирикс му писна да му разказвам...



管理者に正月の肘コレクションについて行うのだろうか?
本を読む場合は、その後、日本語を読むことができます。サイズ: P



/* ГУУГЛЕ НЕ ПРЕВЕЖДА ТОЧНО シシシ*/


83-85 мисля.... инаги и преведи в замунда.нет/browse.php?search=naruto+Manga+bg&cat=0&incldead=1
 
!!!!!СПОИЛ!!!!!!


Ами battleground . За някои от въпросите ти знам отговорите ... -да , 4тия е баща на Наруто , 2ро Снимката е нереална ... някой си е играл със phtoshop . Относно дали 4тия е жив не съм сигурен , но в един епизод видяхме след като 3тия използва техниката какво стана (умря) , тъи че щом лисицата е в Наруто , би следвало 4тия да е умрял . За Итачи незнам нищо , но предполагам че не е шпионин ,защотото ако беше нямаше да убие най-добрия си приятел и целия си клан . А дали Наруто ще стане хокаге може само да предполагаме ! 8)
 
Човек, прочети мангата, за итачи не само всичко стана ясно, ми и го убиха вече...
 
А за четвъртия е жив наруто и баща му са от клана узумаки който вече но не съществува ... и чрез спецялните си способности (които не ги знам) 4тия игнорира ефекта на магията с която убива лисицата и остава жив... поне така прочетох
 
BattleGrounds каза:
А за четвъртия е жив наруто и баща му са от клана узумаки който вече но не съществува ... и чрез спецялните си способности (които не ги знам) 4тия игнорира ефекта на магията с която убива лисицата и остава жив... поне така прочетох
Коцето не съм чел за итачи . А BattleGrounds - не ми се вярва много много , но пък дано а си прав . :)
 
BattleGrounds каза:
кога ще излиза 101 Епизод от Шипуден ?
26.03.2009 ;) дано ти хареса в vbox7 ги качва с субс milan_forever
 
purko каза:
Незнам какво му харесвате на това...
Като малките деца... :x
Според мен не си прав ако разгледаш дискусията от началото, ще разбереш, че самото аниме е много образователно.Аз съм на 17 почти на 18 гледам го вече 2ра година и не ми е писнало от него всяка седмица излиза нов епизод и си го гледам.Пробвай и ти ако искаш и ако го направиш после кажи дали си бил прав ?
admin каза:
Като чета топиците и ме заболява главата.
На какъв език пишете? :D
Ами понякога и аз се съмнявам, че знам за какво става на въпрос :|
 
purko каза:
Незнам какво му харесвате на това...
Като малките деца... :x
аиде аиде почва се сега малки големи дечковци даи са като фледаш екшани и покраи другите се правиш на голям ние сме малките с анимата ... всеки си има вскус :idea:
 
The 4TH ninja war began
Какво мислите по въпроса...Малко невероятно ми се струва Учиха Мадара да контролира всички с mugen tsukiyomi някък со досега е имало хора който са му устоявали на учите сигорно и на това джутсу ще успеят,а и все пак невярвам наруто да се даде без бой..
 

Горе