Награди срещу точки

GaTio2 каза:
искам да попитам това до кога важи :) защото искам поне 1 тениска за спомен и да видя да се хващам... :)

Ще важи докато вземеш тениска.
Няма проблем.
 
admin каза:
GaTio2 каза:
искам да попитам това до кога важи :) защото искам поне 1 тениска за спомен и да видя да се хващам... :)

Ще важи докато вземеш тениска.
Няма проблем.
значи ще може и след половин или 1 година? :)
защото скоро няма да мога да ги събера а пък тениската изглежда супер :|
 
Тениските се раздават от повече от година. Ако има някаква тендеция да се спре обмяната на точки срещу тениски админа ще ни уведоми. Живот и здраве след година и половина ще можеш да си вземеш тениска. :?:
 
ОТ 2007 се раздават тениски.
Може да е имало проблеми или закъснения но в крайна сметка който има да взима е взел.
Тениски ще има и занапред.
 
tedo96 каза:
След като си взема фланелка bonus точките ми изчезват нали?

Не. остават си толкова.
Погледни тук:

http://web-tourist.net/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=21565

там където пише бонус точки има две стойности.
общо бонус точки/неизползвани бонус точки

само това неизползвани се променя .
 
admin каза:
tedo96 каза:
След като си взема фланелка bonus точките ми изчезват нали?

Не. остават си толкова.
Погледни тук:

http://web-tourist.net/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=21565

там където пише бонус точки има две стойности.
общо бонус точки/неизползвани бонус точки

само това неизползвани се променя .
Аха. Ясно!
Забелязах, че на модела, който даде за пример отпред е логото на Superhosting и сега ли ще са с него? Предполагам, че те Ви спонсорират.
 
Да. Те са основен спонсор, а също така те плащат и за фланелките.
Точно такъв е модела какъвто е даден на снимката.
 
Много се извинявам за този въпрос, но с Karcho се чудихме дали има някаква възможност да си ги получим до 15, защото тогава сме на състезание и би било доста добре ако сме с тях. :)
Отново се извинявам за малко нахалния въпрос....
 
tedo96 каза:
Много се извинявам за този въпрос, но с Karcho се чудихме дали има някаква възможност да си ги получим до 15, защото тогава сме на състезание и би било доста добре ако сме с тях. :)
Отново се извинявам за малко нахалния въпрос....

Не са ми се обадили, че са готови.
ако станат готови трябва да се пратят а не знам и колко време ще е нужно за да стигнат.
Ако блузите пристигнат до няколко дни ще ви пиша иначе ако не са готови до 10 ти няма как да се организира до 15 да ги получите.

И на мен ми се иска да сте с тях но може да се окаже невъзможно.
 
Искам да поръчам хостинг. Мисля че отговарям на изискванията ? Ако е така @admin , драсни ЛС да се разберем .
 
stoqnski каза:
Искам да поръчам хостинг. Мисля че отговарям на изискванията ? Ако е така @admin , драсни ЛС да се разберем .

Имаш го хостинга ще се разберем на ЛС.
 
lub4o каза:
Ако може и за мен една M - ка ще е супер :)

Нямаш проблеми. Само да станат готови и на всеки един от темата, който отговаря на условията ще пиша ЛС.
 

Горе