Вентилатор

critrate

Registered
Здравейте.От извесно време се чудя какво означава това.Значи на кутията на компютъра ми показва дали вентилатора върви.Имам копче да включа и втория вентилатор,но имам и 1 копче с име "Mode" и с него избирам 3 опции на Вентилатора. "Low" "MI" "HI" . Първото е ясно,но другите две .. ?

И още 1 въпрос.компа ми вмомента зе че почна да работи на 35 градуса,но имам копчета,с които да го настроя на какви градуси да работи,добре ли е да понижа температурата или да си го оставя така ?

35 градуса не са много можеш да спиш спокойно. А колкото до първият ти въпрос според мен 3 те означения са за оборотите на вентилатора като:
Low - Ниски
MI - Средни
HI - Високи

Това от първият ти въпрос са степени или обороти, както ти е по-удобно.
Low - Ниски обороти
mid(MI) - Средни обороти
Hight(HI) - Високи обороти

Към вторият ти въпрос, ами да ти кажа 35 градуса са си доста нормални, след като не ти бози компа и всичко е наред, градусите са добри и като се има в предвид жегите, няма нужда от притеснения. :)

Означенията са Low, Medium, High. 35 градуса е супер, ако стигне 90 тогава можеш да пипнеш малко температурата :).

Vladkata каза:
Означенията са Low, Medium, High. 35 градуса е супер, ако стигне 90 тогава можеш да пипнеш малко температурата :).
Това за толкова години никога не се е случвало :D по-нагоре от 38-40 не е бил никога :D

Амии в общи линии - не си гледай какво пише на дисплея на кутията, ами отвори Еверест и виж там. Тоя китаец(на кутията) я показва вярно, я не).. Вероятно заради това са ти такива температурите(щото не ми се вярва при стайна 25-30, процесора ти да е на 35 градуса....

rosko каза:
Амии в общи линии - не си гледай какво пише на дисплея на кутията, ами отвори Еверест и виж там. Тоя китаец(на кутията) я показва вярно, я не).. Вероятно заради това са ти такива температурите(щото не ми се вярва при стайна 25-30, процесора ти да е на 35 градуса....

И на мен, относно моята температура (но аз съм на лаптоп), като натоварвам всичко на 100% си е 80-86 градуса...

Горе