Инсталирах си VirtualBox, както на Win7, така и на Ubuntu. И на двете места не мога да пусна Mac. Изтеглих си Snow leopard, но все ми изписва следното съобщение:
Какво ще рече това? Какво да направя по въпроса?VT-x/AMD-V хардуерното ускорение не е достъпно на вашата система. Някои виртуални машини (като OS/2 и QNX) изискват тази функция и няма да могат да заредят без нея.