Виц в abv-то ама реалност...

IzKuFeLiQqQqQ

Registered
Влязох в abv.bg и там се изведе един виж от vicove.gbg.bg...
В американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
В руски форум: питаш нещо и теб те питат.
В български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
И като се замислих, на много места си е точно така (особено в videotutorials)... Абе реших да го споделя с вас, да кажете кво мислите... :lol:

IzKuFeLiQqQqQ каза:
Влязох в abv.bg и там се изведе един виж от vicove.gbg.bg...
В американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
В руски форум: питаш нещо и теб те питат.
В български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
И като се замислих, на много места си е точно така (особено в videotutorials)... Абе реших да го споделя с вас, да кажете кво мислите... :lol:

Викам си да попринцип е така, ама чак пък толкова. Тогава влязох във видео туториалс, цъкнах на произволна тема в която видях, че някой моли за помощ и ето 2-рото и 3-тото мнение :D :D :D -> http://videotutorials-bg.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=7009

Чакай сега ще ми кажеш че тоя е рязал там с ножичките, лепил е, сканирал е 1 час си е играл и в крайна сметка нищо не е дал на човека... Егати... И то първите две мнения са си чист спам... И оня "може" u don't say :D...

Vladkata каза:
Чакай сега ще ми кажеш че тоя е рязал там с ножичките, лепил е, сканирал е 1 час си е играл и в крайна сметка нищо не е дал на човека... Егати... И то първите две мнения са си чист спам... И оня "може" u don't say :D...

То ме досмеша достатъчно като го прочетох там, но като прочетох и твоето мнение дозата смях се умножи по 2. :D

Горе