Възможно ли е да се сложи warn в PHPBB форум?

warn--> предупреждение. Изразява се в проценти. Има такава опция в IPB форумите!
 
това е нещо като мод за наказателни точки :)
като се натрупат определени проценти на потребител и той неможе да пише във форумите а само да гледа и темподобни работи :)

не съм виждал такъв мод из сайтовете за PHPBB :)
 
какво трябва да предопреждата
може да се сложи такав JS но ще е голяма играчка
 
NoName каза:
какво трябва да предопреждата
може да се сложи такав JS но ще е голяма играчка
Няма смисъл да е JS.
Просто се добавя поле вБД с потребителите за ниво на предупреждение, да речем десетобална система. модератора или администратора вижда под аватара падащо меню за предупреждаване, а другите виждат коефициента.
Даже като се замисля сега, виждал съм и друго. не с падащо меню а с графична индикация,като в ляво има "-", а в дясно "+", като според бутона съответно се намаля или увеличава коефициента. Това вече си е най-обикновена форма от HTML и заявка къмБД-то на PHP.
 
bizarre каза:
NoName каза:
какво трябва да предопреждата
може да се сложи такав JS но ще е голяма играчка
Няма смисъл да е JS.
Просто се добавя поле вБД с потребителите за ниво на предупреждение, да речем десетобална система. модератора или администратора вижда под аватара падащо меню за предупреждаване, а другите виждат коефициента.
Даже като се замисля сега, виждал съм и друго. не с падащо меню а с графична индикация,като в ляво има "-", а в дясно "+", като според бутона съответно се намаля или увеличава коефициента. Това вече си е най-обикновена форма от HTML и заявка къмБД-то на PHP.
аз несъм разбрал какво иска, моя грешка
 
bizarre каза:
Просто се добавя поле вБД с потребителите за ниво на предупреждение, да речем десетобална система. модератора или администратора вижда под аватара падащо меню за предупреждаване, а другите виждат коефициента.
Даже като се замисля сега, виждал съм и друго. не с падащо меню а с графична индикация,като в ляво има "-", а в дясно "+", като според бутона съответно се намаля или увеличава коефициента. Това вече си е най-обикновена форма от HTML и заявка къмБД-то на PHP.

точно това иска той :)
знаеш ли от къде може да се вземе мода или някакви идей как да се направи :)
 
Трябва да има такъв мод.
Проверете в сайта на phpBB.
Може и да се напише такъв МОД но си е доста труд.
 
http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.php?t=348606

Колкото до писането на подобен мод, дали ще отнеме време или не според мен зависи от програмиста, не от задачата :D
 
Има такъв мод!

Този не е точният който е даден: http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.php?t=348606 --това НЕ е, той иска да има предупреждения и намаляване на правата, или ограничаването им, някаде във phpbb.com го имаше 100%, но сега нямам време да го търся
 
bizarre каза:
http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.php?t=348606

Колкото до писането на подобен мод, дали ще отнеме време или не според мен зависи от програмиста, не от задачата :D

Ако някой може да напише мод за по малко от час ( аз лично не бих се заклел, че ще се справя) му правя евала.
Мился, че време трябва и за 50 реда код.
Най малкото трябва да се разгледа и промени базата данни и да се напише кода (тестването не го броя).
Ако това не отнема време... незнам.
Аз само за този топик си изхабих 5 мин.
 

Горе