Въпрос за разтягане на картинка за бордер

IMBA

Registered
На Тази снимка съм отбелязал със стрелки как искам да разширя картинката по-долу.

Както виждате картинката за бордер има от горе тъмен цвят за горната част на сайта и по-светъл за долната част, също има и дясна част която имам желание също да я разтегна.Възможно ли е да се усъществи идеята ми и ако да бихте ли ми помогнали.

Свали от Тук :
4374788y.png

IMBA

Registered
Благодаря за отговора послушах те и провери за css sprites, но с извинение казвам че не ми помагат тъй като не мисля да добавям още картинки към тази. Идеята ми е картинката по горе да се разтегне по сайта, защото използвам height:100% на лявата част към която искам да добавя въпросният border. Бихте ли ми помогнали да го фиксирам на точната позиция и да го разтегна на дясто без да се променя резолюцията на картинката.

В момента когато се опитвам да я разширя за да пасна менюто върху нея се получава оразмеряване :cry:
Не бих изкал дясната страна на картинката да се удебелява и горно-ляво и долно-ляво да се разтягат :cry:
Снимка

Източникат който ползвам е: http://border-image.com/
Код:
	border-width: 18px 0px 11px 70px;
	-moz-border-image: url(border.png) 13 0 11 18 round;
	-webkit-border-image: url(border.png) 13 0 11 18 round;
	-o-border-image: url(border.png) 13 0 11 18 round;
	border-image: url(border.png) 13 0 11 18 round;

Всъщност като се замисля със css sprites дали е възможно да взема дадени пиксели от картинката и да ги фиксирам на задедени от мен кординати (горе-ляво и долу-ляво), но дали ще трябва да създам нови div-ве за всяка нова фиксация и дали няма да е по-лесно с примера който аз намерих.

В крайна сметка използвам кода по-долу, но ако е възможно с удоволствие бих използвал картинката.
Код:
	-webkit-border-top-left-radius:3px;
	-webkit-border-bottom-left-radius:3px;
	-moz-border-radius-topleft:3px;
	-moz-border-radius-bottomleft:3px;
	border-top-left-radius:3px;
	border-bottom-left-radius:3px;

Горе