Дискусия : Наруто.

Аз бих бил идеален Шикамару :D, и за Наруто мога да се пробвам, ама мисля малко по-логично от него.
 
Аз само при ГааРа и Какаши трябва да си смена цвета на косата,за другите съм готов ... само ми дай дрехите им :twisted: :twisted: :twisted:
Ще вида мама като си дойде да я карам да ми ошие екипа на Гаара.
:twisted: :twisted: :twisted:


Иначе ,само : Kagen Bunshin No Jutsu
:D:D
 
Ами, не ме кефи много, лесно се унищожават клонингите, при един по-силен противник, който не може да бъде повален от сто директни удара, няма никакъв шанс. Виж расенгана е друго нещо. Каге мане но джуцу, за мен е най ефективното.

А за екипа на гара, не виждам какво му е специалното, просто мяташ някакви платове върху себе си и си готов.
 




Зависи и от противника.....тези двойници са просто да го разсейват докато измислиш нячин да го биеш....
Резенгана сие резенган... доста интересно когато се биха Наруто и Саске на покрива на болницата .. Чидори vs. Резенган....
Горкият Саске .... жажда за мъст, а тъй слаб и физически и психически.
Не че нещо може да направи Наруто,ако Куиби го нямаше в себеси.

//защо направих тази тема ?
http://www.google.bg/search?hl=bg&client=firefox-a&rls=com.ubuntu%3Aen-US%3Aofficial&hs=tQV&q=%D0%94%D0%B8%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%81%D0%B8%D0%B8+%D0%9D%D0%B0%D1%80%D1%83%D1%82%D0%BE&btnG=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5&meta=

едит://
Днеска направих за обяд - "рамен"... Измъчих се с тия клечки..поради липса на спагети ползвах фиде .... и неможах да ги хвана с клечките... та си взех лажицата...инче има много добър вскус....и аз се очудих...като последният път когато се правих на готвач яйцето ми се пресече ... :D
 
Ами, наруто започна да си озползва активно кюбито чак в новите епизоди, преди това всичкото си беше негово умение. За кагебуншина, не му трябва лисицата, научи толкова бързо расенгана, не зради нея, а заради упоритоста си, в битката между тримата санини (където разката Кабуто), лисицата въобще не участваше.

В пикадили има рамен полуфабрикат, ама без сос :(, дмек само оризови спагети със някакви добавки.
 
Да съгласен съм че той е талантливо хлапе.
Ама да не забравяме ,че и лисицата му е помагала доста пъти...и то още от пъри сезон,когато спря змията на Орочимира(посмъртно немога да го кажа това име).
И точно упоритоста му идва от лисицата,заради нея той е отхвърлен от обществото и иска да се докаже като стане Каге ,за да защитава селото и да го признаят.
 
малииии как беся последните няколко епизода тъкмо гледах 44 епизoд бахти предателя тоя сай.... ша го хвана и ще има пънч :D
 
Хах какво очакваш от човек който няма чуства ?
От човек който незнае какво изражение да има на погребение....
 
малиии как ебаваше наруто че нама оная работа :D омрях са хиля ... ама тоя мн незнай когада да прай фълшивата усмивка
 
На мене един от най-забавните филми е Коноха - Спортен Фестивал...
Е сега ко да се пра'и като човека има голя нужда.....и тоалетните са все ....
накрая трябваше да постъпи като малко бебе .... сиреч ва гащите ...
 
Аз си умирам от яд... тряба да бия на PSP-то Саске за да взема испита за Ч унин...
И да отключа ГааРа .... доста гадно нали ?
http://www.youtube.com/swf/l.swf?video_id=9x3yHetL0u8&rel=1&eurl=&iurl=http%3A//i.ytimg.com/vi/9x3yHetL0u8/default.jpg&t=OEgsToPDskKTQm2WBzIKgdNlEAJdfd7r
Toва е на PS2.
 
Ех, пиеспи, плейстейшън... все яки неща, ама трябгва да си много зарибен по игрите за да си позволиш да направиш такава инвестиция.
 
PSP-то не е само за игра.Речи кажи може всичко на него което го може и на PC.
Само не съм научил конбинациите,понеже са много ...
Нагоре + Х+Х+Х+ляво = Съпер удар
Играта е дсота голяма зарибявка ,а е само 100 мб.
Имаги всички от акафдемията,+ГааРА + Еро-сенсей+Тсънаде-сама+Учиха Итачи. + Какаши И Гай.
 
Няма и да успееш...понеже те са или за PS/PS2 или за PSP.
Изтеглиси от някаде емулатор на PS2 или PSP...
Картината ще е гадна ,както и контролите...Тези игри не са удобни за PSP.



Ех какви времена бяха едно време когато тичахме сапо мо улиците и разнасяхме дискети за TV игра Terminator 1/2 и за SEGA.....
 
index каза:
Ех какви времена бяха едно време когато тичахме сапо мо улиците и разнасяхме дискети за TV игра Terminator 1/2 и за SEGA.....
Мда ;)
Моита даже още е здрава :)
 
ооо Мойте са разглобени и поправени преди доста години :D:D
Е поне знам вече че пласмата дава по-голяма грейка от дръвото,и не е препоръчително да го палиш пред вратницата си.....
 
малиии как съм ги трошил :D кат я хванах една и на две пък един фр си взе старите дискети и ги цепи с ръка :twisted:
 
Отклонихме се доста от темата.И все пак Съпер Марио Рулз.



И само ГааРа :D
 

Горе