A adrian Registered 16 Януари 2008 #23 Това е мойто, но сигурно от година и половина не съм сиидвал...само докато тегля ако се сиидне малко http://web-tourist.net/project/adrian/clipboard01.jpg
Това е мойто, но сигурно от година и половина не съм сиидвал...само докато тегля ако се сиидне малко http://web-tourist.net/project/adrian/clipboard01.jpg