Женско човешко тяло HTML, CSS, JS

Ticketa

Registered
Търся някакъв готов скрипт с човешко тяло върху, което можеш да натискаш с мишката по определените зони т..е крак, ръце, глава, шия и т.н. като да може да го "завъртиш" т.е. отпред и отзад (в демото по долу можеш да визуализираш: [1] "right-leg" [1] "stomach" [1] "left-shoulder" )

Намерих този вариант:

Обаче структурата е мъжка и не може да се върти или поне ... да имаше задната част. Някой да е ползвал нещо сходно/подобно?
 
Последно редактирано:
Означава, че има голям гръден кош, и малка талия. :) Но това според мен не е от значение, ако е за учебна цел. Виж за час по сексология, ще има объркване, но мисля, че е друг случая. ;)

За много детайлна и учебна цел, мисля, че премиум тук ще ти свърши работа:

 
Оууу да. Туриса пак изкърти с точни решения. Благодаря.

@Revelation , тъй като ще се показва основно на момичета и жени...тялото трябва да е във вариант женско хаха. Благодаря

@Blinky , това също е супер
 
Оууу да. Туриса пак изкърти с точни решения. Благодаря.

@Revelation , тъй като ще се показва основно на момичета и жени...тялото трябва да е във вариант женско хаха. Благодаря

@Blinky , това също е супер
Супер, че успяхме да помогнем. Наистина ще се постараем да вдигнем форума до старите му висоти, дори се надявам да ги минем. :)

А къде ще се ползва това като идея? Някой медицински сайт? Клиника? Колко яко ще е като дадеш да някоя част от тялото или орган да ти се отваря в някакво поле специалистите и техните контакти - ако говорим за сайт на клиника или частна болница. :)
 
Означава, че има голям гръден кош, и малка талия. :) Но това според мен не е от значение, ако е за учебна цел. Виж за час по сексология, ще има объркване, но мисля, че е друг случая. ;)

За много детайлна и учебна цел, мисля, че премиум тук ще ти свърши работа:

Това е доста добро.
 
Това е доста добро.
Преди време бях попадал на това, мисля, че някакъв клиент с клиника нещо такова имаше като идея, бяхме си писали и питаше дали има нещо готово, че голямо писане щеше да падне от 0-та. ;)
 
има някакво движение за разлика от преди :p

клиника със специални процедури
Клиника, предлагаща всички видове изследвания, като идеята беше като се даде на някой елемент, при ховър ефект да изписва кои органи се изследват, какви изследвания и кой специалист е. Фирмите, които правят годишните прегледи на служителите си, особено IT фирмите, биха се конвертирали лесно като видят такова нещо. :) Абе нещо, което го няма, мисля, че не го интегрира....и още го няма тук. ;)
 

Горе