Записване и правила за новата игра

Отказваш се предварително
kWo_2 каза:
А може ли да се учaства по двама ? Защото мен ме няма в дизайна, но пък сайт в момента правя, който ще е на челните места, ако не и първи.

Не се шегувам!?

Сайтовете ще са на наши хостове или.. ?
няма смисъл просто ;)
 
Аз се записвам с проект Microtourist (микроблог) :p
Ако домейна micro е свободен, може admin да ми замени сегашния alex.web-tourist със micro.web-tourist.net. IP е 88.80.105.80
 
Записвам се с проект "Класации" :) Поддомейн ако избираме : top10. Ако има дизайнер, който няма идея за проект - да се закачи да помага. ;)
 
Може ли да се използва готов темплейт? :(
Че не съм по дизайна...
 
Участвам заедно с koko92_national, за тема на сайта - Сайт за споделеляне на лична фотография, албуми, новини с доста екстри.

Желано име: photo
 
Малък коментар:
Добре аз ли само проумявам , че не е хубаво да се разкрива идеята за сайта ... Защото ей сега мога да кажа сайт за коли или сайт за футбол (примерно) и веднага да вляза в кавга с хората , които вече нали са си избрали тази тематика и все ще седи зад неговото си мнение ... Пък и вече и домейн имена си определят хората ... Мисля че трябва някакси по-строго да се казват тези "идеи" примерно като ЛС към админа , а не толкова публично ... пък за домейните да се измисли компромисно решение , защото ако 2-ма човека се ориентират към една и съща тематика за сайт всеки естествено ще иска най-уникалния ( баналния ) домейн и може би превъзходство ще има човека писал първи в темата ...

По темата: не бързам да се записвам , търся дизайнер , програмист съм , разбирам от html,css,php,mysql,javascript ( 4 год. опит в тази област ) ако някои иска да работи в екип с мен може да драсне ЛС :)
 
kWo_2 каза:
admin каза:
1. Трябва да обявите на каква тема ще бъде сайта и да се запишете до
1 юни 2010

Братле моля ти се , не ми копирай правилата , четох ги , премислех ги и казвам , че има още 26-7 дена до края на записването ... тъй че като нямам още намерение защо да подавам грешна информация и там да ме включват примерно в някакви списъци , а после се окаже , че нямам изготвен сайт ..
 
stoqnski каза:
Малък коментар:
Добре аз ли само проумявам , че не е хубаво да се разкрива идеята за сайта ... Защото ей сега мога да кажа сайт за коли или сайт за футбол (примерно) и веднага да вляза в кавга с хората , които вече нали са си избрали тази тематика и все ще седи зад неговото си мнение ...
Не схванах защо ще влизаш в кавга с тях ? В правилата не е забранено да има повече от един сайт на една тематика. Така и конкуренцията ще е по-добра и навярно резултата също :?:
 
SveXteZ каза:
stoqnski каза:
Малък коментар:
Добре аз ли само проумявам , че не е хубаво да се разкрива идеята за сайта ... Защото ей сега мога да кажа сайт за коли или сайт за футбол (примерно) и веднага да вляза в кавга с хората , които вече нали са си избрали тази тематика и все ще седи зад неговото си мнение ...
Не схванах защо ще влизаш в кавга с тях ? В правилата не е забранено да има повече от един сайт на една тематика. Така и конкуренцията ще е по-добра и навярно резултата също :?:

Добре тогава щом казвам :)
 
stoqnski каза:
kWo_2 каза:
admin каза:
1. Трябва да обявите на каква тема ще бъде сайта и да се запишете до
1 юни 2010

Братле моля ти се , не ми копирай правилата , четох ги , премислех ги и казвам , че има още 26-7 дена до края на записването ... тъй че като нямам още намерение защо да подавам грешна информация и там да ме включват примерно в някакви списъци , а после се окаже , че нямам изготвен сайт ..


Хубаво е да се обяви над какво ще се работи.
Както вече споменах няма правило да се запазват теми.
Всеки работи над каквото иска.
Ако искаш изчакай до края и тогава обяви над какво ще работиш.
Дори да се препокрива с друга заявка то това не значи нищо.
Ако смяташ, че не е нужно да пишеш идеята си веднага изчакай до края на май и тогава го обяви.
 
Искам и аз да се запиша, под домейн - nature. Тематика на сайта природата в България.

И кога ще се дават под домейните?
 
qazxsw каза:
Искам и аз да се запиша, под домейн - nature. Тематика на сайта природата в България.

И кога ще се дават под домейните?

Може и веднага който иска.
Няма проблем.
НАмерете си хостинг ,
който да може да адва поддомейни (почти всички хостинг компании)
или на личния комп (с реален ИП адрес).

На безплатен хостинг не става. Пробвал съм. Не разрешава адване на поддомейн като аддон домейн.
 
admin каза:
qazxsw каза:
Искам и аз да се запиша, под домейн - nature. Тематика на сайта природата в България.

И кога ще се дават под домейните?

Може и веднага който иска.
Няма проблем.
НАмерете си хостинг ,
който да може да адва поддомейни (почти всички хостинг компании)
или на личния комп (с реален ИП адрес).

На безплатен хостинг не става. Пробвал съм. Не разрешава адване на поддомейн като аддон домейн.

Така, ами ако може да получа поддомейн nature ип адреса на хостинга ми е 217.23.13.208 .

Ако се иска някаква допълнителна информация ще кажа.
 
Админ желяя под-домейн save моля кажете каква информация да ви дам за да го получа
 
Ами ако го сложи ДНС нема ли да земе нещата които има на хоста :? аз иам предвид от папка примерно save оттам да зима сайта не от public_htmL
 

Горе