Каква музика слушате?

Такива кат мен ги наричат - " Музикални инвалиди"
Слушам всичко от всичко.Стига да ми хареса.От Радо Шишарката до DM LP
 
Аз както много други слушам много стилове, изключвам "чалга-та", БГ рап мнопго рядко и без опера и тези пищящите...
Иначе любими:
house, dance, trance, progressive, drum 'n bass, от 90-сетте най-често и метъл и рок също мога да слушам...
:?:
В общи линий доста музика, без наще глупости...
 
$music = array(
"house" => array("INNA", "Freemasons"),
"rock" => array("Disturbed", "Static-X", "The Prodigy"),
"punk" => array("Simple Plan (rulz)", "AFI", "Anti-Flag"),
"radio City" => "all new hits"
);

print_r($music);
 
Вие сте щастливи, че слушате това, което харесвате, а аз 90% от музиката, която слушам, никой не се интересува искам ли да я слушам или не.
Тая сутрин се скарах с един, който реши да озвучава маршрутката. "Ми аз не съм виновен, че ми се счупиха слушалките. Ти сигурно харесваш чалга. Аз не съм виновен, че от друго не разбираш."- това ми каза. Е, аз малко разбирам от качество на възпроизвеждане на звука и по тая линия успях да го затапя.
В опити да понасям това, което слушам без да го искам, почти забравих, че музиката е за удоволствие.
 
А и забравих да добавя, от БГ слушам и така наречените кючеци, но само когато съм в настроение и в компания... :D
Но това само ако я пуска някой друг, щото аз никога няма да си пусна сам такава :)
 
alex95_bg_2 каза:
Точно това правят ;)
Хмм, според мен Static-а и Disturbed се причисляват към Industrial и Neo Metal. Малко са тежки за рок.
BTW, Ако харесваш пънк, слушай 28 days :)
 
Не че съм много по-голям от теб, но мога да ти кажа че щом тия ти харесват, истинския пънк или рок няма да ти харесват. Просто не бъркай стиловете.
 
FirstBlood каза:
Не че съм много по-голям от теб, но мога да ти кажа че щом тия ти харесват, истинския пънк или рок няма да ти харесват. Просто не бъркай стиловете.

Като цяло според мен пънк е много тъпа музика, не се сърди Алекс! :)
Рокът и метълът стават. :?: :wink: :?
 
federer_11 каза:
FirstBlood каза:
Не че съм много по-голям от теб, но мога да ти кажа че щом тия ти харесват, истинския пънк или рок няма да ти харесват. Просто не бъркай стиловете.

Като цяло според мен пънк е много тъпа музика, не се сърди Алекс! :)
Рокът и метълът стават. :?: :wink: :?
ми каот не знаеш за какво говориш е тъпа ;)
 

Горе