Как да разбия/хакна парола на акаунт в facebook

Статус
Not open for further replies.
A

Anonymous

Guest
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ КОЙТО ПРИСЪСТВАТ ТУК . Проблема ми е следния искам да разбера паролата на феиса на приятелката ми . Искам да разбера какво става с нея в последно време доста се отчуждихме а тя прекарва доста време там . Опитах се да говоря с нея но тя ми казва остави ме моля те не ми се говори за това . Не съм хакер и затова ми се иска да помоля някого от вас да ми помогне . Има ли някой които би се навил да и разбие паролата и да ми я каже . Ако е по лесно и по възможно може да се разбие и паролата на меилат и . Мисля , че там може да се намери паролата за феиса .Много е найвно от моя страна но .... Ако има навит нека да ми пише на лично .

Тъй като вече акаунта ти го деактивирах и ти блокирах достъпът ти няма как да прочетеш какво съм отговорил но това няма значение.
Хора като теб така или иначе няма да схванат какво съм написал.

Да оставим настрана , че е много грозно да разбиваш или четеш чужди писма, акаунти, пощи, емайли или каквото и да е там.
Това го махни. Клише е.

Ще ти напиша нещо дето си заслужава.
Познавам човек/и то не един/, които разбиват акаунтите и пощите на гаджетата си за да четат какво става.
Та този човек няма гадже вече съвсем.
Не защото е грозе или тъп.
Напротив. Интелигентен, високо образован, красив, спортист и каквото искаш там за него. Абе идеален е.
Само дето никой не го иска пък и той не иска никой.
Защото е комплескиран. Вече е комплексар.
Чел е , чел е пощи, акаунти и все нещо намира за себе си.
Ама то не е било за неговите очи/уши.
Жената/момичето го е написало на приятелка.
Може да не го е мислила. Може просто да си е такава бъбрива и да си измисля дори. Ей така на майтап. От къде ще знае, че той ще и чете кореспонденцията.

Така всичките си гаджета ги следеше.

Едната писала на майка си, че има резерви относно него.
Другата писала на приятелка че не правят достатъчно секс.
Третата писала, че вчера е видяла много "интересен" колега и е почуствала "тръпка".

И така той все повече и повече затъваше в това какво открива в кореспонденцията на другите.

Аз съм женен от около 15 години.
Никога не съм чел нищо от пощата на жена ми.
Да, знам и паролата (ако това те интересува).

Хора са идвали при мен (приятели уж) и са ми казвали "искаш ли да знаеш какво каза тя за теб пред нас" и аз казвам "Не. Не искам.".
Щом не ми го е казала на мен значи не е искала да го го чуя пък ти от днес вече не си ми "приятел/приятен".

Глупак като теб ще намери начин как да стигне до акаунта и.
ЩЕ въртиш, ще сучеш, но ще успееш.
Но ще страдаш и ще загубиш всичките си любими хора и ще получиш комплекси и ще загубиш доверието в околните.
Няма да можеш да имаш нормална връзка в бъдеще и това ще се задълбочи повече след известно време до степен, която ти не разбираш.

Иначе ти желая успехи като хакер, защото и за това се иска акъл.

И на всичкото отгоре от bTV ще те изкарат "хакера от село" в следващия репортаж :D. Не, @admin е наистина прав. Малко съвест, остави другия човек да диша както се казва :), въпреки че е кофти като имаш някакви такива предчувствия...

Бре че хубаво го написа Админ; ще рече човек че са реплики на Ал Пачино от н'екоя надъхваща мелодрама.

Съгласен съм с теб админ и аз имам доста възможности (ако искам) да чета писма на доста хора, но не го правя, много е грозно!!! Не го правете, както каза админ само ще загубите. Ама аз не виждам смисъл в блокиране на акоунти във форумите, защото по всяко време може да се открие нов.

ivo75 каза:
...Ама аз не виждам смисъл в блокиране на акоунти във форумите, защото по всяко време може да се открие нов.

Като открие нов (ако не е по IP блокнат) тъкмо ще знае как да се държи и да чете първо правилата.Ще му бъде за обеца. Ако не пак ще го блокира :)
Чисто и просто.

Мнението на @admin е напълно точно и ясно казано. Смисъл, трябва да си доста социално некомпетентен и задръстен, за да следиш приятелката си какво прави. Тъпо е. Ако иска да си троши главата, точно заради т'ва се разбирате още в началото ще се лъжете или не. От тук нататък е ясно. :)

Както и да е. Изкефиме к'во е казал @admin!

Аз затова си давам паролите на приятелките ми - нямам какво да крия, като не ги мързи да влизат и да четат с кой какво си пиша, да четат :D

И ние с моята приятелка си имаме пароли и прочие, но въобще не съм влизал да чета. Така или иначе няма нищо интересно за четене. Понякога съм влизал да видя какво става, ама нищо интересно, освен поредния, който пробва да занимава приятелката ми, което мен не ме бърка :)

Но на @admin поста наистина беше изключително силен, относно тази тема.

ineedhelp каза:
защо Българите сме такива,когато е нужна помощ за нещо каквото и да било ..веднага се почва :''''грозно е,,глупаво е,не е редно''и така нататък..хора вас какво ви интересува кой какво и защо иска да направи? всеки знае какво иска и защо..вие си имате свое мнение задръжте си го за себе си..спрете да изнасяте лекций...помогнете когато е нужно след като сте толкова способни..а не"аз мога по много начини,но не искам'' :D :shock: :shock: :shock:

Да му помогнем на този комбайн да хаква акаунти?
:)
Виж... остави компютърът до който си се докопал временно и се връщай на полето.
Не си за тук.

admin каза:
Не си за тук.

Ми той не случайно се пише ineedhelp :D

Vladkata каза:
admin каза:
Не си за тук.

Ми той не случайно се пише ineedhelp :D

Просто след този коментар го закопа в земята,или по-точно в полето хахахахахахаха :D

Не бе като искаш да хаквах си намери друг форум.Този не е предназначен за тази цел. :?:

Статус
Not open for further replies.

Горе