Качване на снимка или видео на платформа

oregorn

Registered
Здравейте! Това сигурно е първият ми пост и предполагам някой от вас,който вече са на "ти" с PHP езикът няма много да ми обърнат внимание...Все пак,ще опитам.
Инфо: Понеделник ще се явявам на национална олимпиада и ми трябва "малко" помощ.

Работата е там,че искам в сайта (който е готов) да има една галерия,която да е обща (всички да я виждат) и една отделна, която да е лична и там да се влиза само с парола.И примерно някой в личната галерия си казва: "Е то тука е "тая" снимка я няма..??" И тогава идва ред на "нещото",което позволява да се качи снимка,и после да си я видят вътре.

Послепис - Правя сайт на една фирма за фото и видео заснемане на всякакъв вид тържества.Сайтът е на Wordpress.
Ще се порадвам даже и на това някой да ме насочи,къде мога да погледна как става,защото срока е мъничък..

http://web-tourist.net/login/login/newsearch.php?wtsearch=n&newsearch=%EA%E0%D7%C2%C0%CD%C5%2B%CD%C0%2B%EA%E0%F0%F2%E8%ED%EA%E0&x=14&y=11

Уплоад на снимки и файлове е едната част.
Втората част е да направиш таблица в базата данни в която да опишеш коя снимка на кой усер е .
И да може след логин само той да я види.

Трябва първо да направиш логин системата, след това като почнеш да качваш снимките да записваш в отделна таблица коя снимка на кой усер е и след това да направиш скрипт, който да проверява посредством тези две MYSQL таблици кой с какъв потребител е логнат и да му дава точно тези снимки в галерията.

Ако погледнеш в нашият сайт ще видиш, че има едно меню на име "лична папка".
То е точно това което искаш. Може да качаш в тази "галерия" всякакви файлове" и само ти да си ги гледаш.

Проблема е, че аз знам как се прави, правил съм го много пъти и нямам затруднение относно логика, база данни и PHP и въпреки всичко до понеделник няма да успея.
Срокът, който си си поставил за ходене на олимпиада е меко казано късичък.

Знам,кратък е,но няма да се откажа. 3 пъти ми гори харддиск,от както започнах да го правя и да започна пак от нулата няма да ми проблем.
Ако все някой може да помогне по някакъв начин,ще съм благодарен. Или поне да ме насочи на някъде.

Горе