Коя Remote Desktop програма ползвате?

Коя Remote Desktop програма ползвате?

• ConnectWise Control

Votes: 0 0.0%
  • Splashtop Enterprise

• Rescue

• BeyondTrust Remote Support (Legacy)

• Central

• SolarWinds Dameware Remote Support (DRS)

• GoToMyPC

• Remote Desktop Manager

• VNC Connect

• Kaseya VSA

• ISL Light

• GoToAssist

• Parallels Desktop

• Apple Remote Desktop

• Chrome Remote Desktop

• Zoho Assist

• SolarWinds Dameware Remote Everywhere (DRE)

• Wayk Bastion (Discontinued)

• Cisco Webex Support

• N-able Take Control

• LogMeIn Pro

• FixMe.IT

• mRemoteNG

• NoMachine

• Remmina

• Общо гласове
    4

Blinky

Administrator
Екип
Да пусна и такава анкета. Много са като гледам, но най-топ съм сложил. Ако някой не си намира неговото решение, ще го допълня.

Аз си ползвам 2-3, които реално сведох до един основен AnyDesk. :) Супер удобно ми.

Blinky

Administrator
Екип
Има и такова: https://www.nomachine.com/
Не съм го пробвал, но изглежда интересно.
Добавих го и него и наистина изглежда супер. :)

Абе, TeamViewer-a не го ли направиха платен. Аз колкото пъти да съм го ползвал все ми е бичило съобщение, че ако искам да го използвам с комерсиална цел, да видя плановете за плащане и ме реже на 3 минути. А е свален с некомерсиална цел. И какво комерсиална да си чекна през телефона някой файл на компа? Странна работа. И спрях следователно да го ползвам. За момента съм мега доволен от AnyDesk, но определено ще видя предложението на @djman , ;) Че дори ме засече с каква операционна съм, направо супер добро е от първи поглед.

Revelation

Super Moderator
Remote Desktop, който идва с Уиндоус. Ако си на Уиндоус няма причина да ползваш нещо друго, защото връзката е нативна и не се усеща разлика.

Remmina като съм на линукс.

Пробвал съм и Moonlight, който работи сравнително добре, но неговата идея е за игри. Трябва ти машина с nvidia видео карта с активиран shadowplay. Реално играеш игри нативно използвайки ресурсите на друга машина.
Remote desktop-a става и без да се пускат игри, но nvidia shadowplay е задължителен.

Blinky

Administrator
Екип
Аз гледам да е крос-платформ, че не знам какво ми се искам да достъпя в даден момент. Примерно ми се е налагало от телефон лични лаптоп, от лаптопа на Линукс настолния ми компютър, който е с Windows 7, а и ако включа още някой дивайс в играта, става сложно. :) Иначе нейтив канекцията си е супер, дори за предпочитане, но в моя случай е невъзможна практически.

Горе