Купих си волан...

A

Anonymous

Guest
Добър вечер, колеги. Преди известно време си закупих оригинален волан с педали, за който се охарчих доста. Предположих, че ще има разнообразие от игри в които да мога да запълвам скуката си, но не се оказа така. Бихте ли ми препоръчали някаква игра симулатор, която да не е натоварваща като NFS или някоя друга, просто да мога да си праша по улиците. Като например "3D симулатор на шофьорски курсове". Лека, стабилна, отпускаща игра. Благодаря предварително.

Live For Speed - играх я доста отдавна но си е класика хх много добра е за това ще ти хареса :)

nfarkt каза:
Добър вечер, колеги. Преди известно време си закупих оригинален волан с педали, за който се охарчих доста. Предположих, че ще има разнообразие от игри в които да мога да запълвам скуката си, но не се оказа така. Бихте ли ми препоръчали някаква игра симулатор, която да не е натоварваща като NFS или някоя друга, просто да мога да си праша по улиците. Като например "3D симулатор на шофьорски курсове". Лека, стабилна, отпускаща игра. Благодаря предварително.

Live For Speed е играта за волан : )

Брат ми беше много зарибен на такива игри (същия случай с волан) и му сложих няколко. Мога да кажа няколко неща по въпроса. Въпросните руски симулатори (има и хубави) но се лъжеш ако си мислиш че няма да натоварват - доста са тежки. Препоръчвам рали (Richard Burns, Colin кво беше там забраих или Dirt) Офроуд игрите също са яки(4х4 - руска поредица) НО най-добрата на вскички времена за волан ще си е Test Drive Unlimited (с всичките му пачове и плъгини)- просто тя държа най-много влага на брат ми, дори грабна и моето око, а сега с 2-йката е още по-реално и доволно. А ако си малко по-селски настроен мисля че имаше и симулатор на сескостопанска техника и камиони и тем подобни глупости.

Горе