Мнение за маратонки Puma

ivv0

Registered
Какво мислите за този модел, някой имал ли е такива?

http://www.bnyconline.com/index/page/product/product_id/8328/product_name/Puma+Drift+Cat+III+L+Men%27s+Sneakers+In+BlackLimestoneWhite+(303810-04)
 
ivv0 каза:
Какво мислите за този модел, някой имал ли е такива?

http://www.bnyconline.com/index/page/product/product_id/8328/product_name/Puma+Drift+Cat+III+L+Men%27s+Sneakers+In+BlackLimestoneWhite+(303810-04)
Един приятел има същите даже си ги е зел от ВТ за 90 лева ли колко :)
Еми честно казано не са нищо особено :)
 
Супер са един приятел има същите и дста време кара с тях, на мен лично много ми харесват както казаха по горе ако на теб ти харесват зимай ги не се колебаи заради мнението на другите :)
 
Човек трябва да носи това което на него му харесва и го кефи, а не какво им харесва на другите ;)

Ако са оригинална пума а не чайнис ментак, то при оригинала качеството е ясно :)

Щом ти са хванали око,значи си са за теб така да се каже :))) :?:
 
Имах същите. 3 години ми изкараха, но те съветвам да си вземеш други - стар модел са.
 
Имах подобни, недей си взима подобен модел кожени маратонки на PUMA, за седмица се напуква от горе горния слой и седи грозно иначе са супер удобни!
 
brad4edat каза:
Човек трябва да носи това което на него му харесва и го кефи, а не какво им харесва на другите ;)

Ако са оригинална пума а не чайнис ментак, то при оригинала качеството е ясно :)

Щом ти са хванали око,значи си са за теб така да се каже :))) :?:

Ти какво си мислиш, че оригиналната PUMA се прави в Германия, Холандия или Италия? Нали имам и PUMA и NIKE, купени за по 100-200 лева, и все пак са от Тайван ли къде бяха... Другите спортни екипировки също са оттам...
 
Добър ден,

Виждам че темата не е активна от доста време, но все пак с не малка надежда пиша. Моля ви препоръчайте ми онлайн магазин за оригинални и маркови маратонки. Писна ми да пазарувам китайски ментета

Ще бъда много благодарен
 
hmh каза:
Добър ден,

Виждам че темата не е активна от доста време, но все пак с не малка надежда пиша. Моля ви препоръчайте ми онлайн магазин за оригинални и маркови маратонки. Писна ми да пазарувам китайски ментета

Ще бъда много благодарен

Привет hmh,

за мен това са магазините ( разбира се това си е мой личен избор и никой, не задължавам да е съгласен или не ).

Аз от тук си пазаря и съм наистина доволен.



http://www.dress4less.bg/c/26.Спортни-обувки

Също така и тези.

Вече вие си преценете от кой.
http://izkupi.me/
http://sportdepot.bg/bg/
 

Back
Горе