Най-добрите хостинг компании за 2021 година.

Коя е най-добрата хостинг компания за 2021г?

• Hostgator

Votes: 0 0.0%
  • Bluehost.com

• GoDaddy.com

• Jump.bg

Votes: 4 28.6%
  • Superhosting.bg

Votes: 2 14.3%
  • NS1.bg

Votes: 2 14.3%
  • Siteground.com

• NameCheap.com

• Hawkhost.com

• myhost.bg

Votes: 1 7.1%
  • icdsoft.com

• CooliceHost.com

Votes: 6 42.9%
  • Hostrush.com

• Hetzner

Votes: 1 7.1%

• Общо гласове
    14

Blinky

Administrator
Екип
Трябва да се добавят и клауд провайдъри. Аз лично съм ползвал Vultr и съм доволен колко лесно се вдигат сървъри.
Ок, добавям ги. То много могат, но ми се иска да знам кои. По-скоро ще ги имам в предвид в новата анкета. Ако пропусна, ще ми пишеш. :) Но мисля, че няма да забравя. Ще пусна линка в тази тема. ;)

Pok4

Registered

ZAYO DDos Protection (30+ ip-та пред вашия сайт) и същевременно много евтини. От дълги години са в бранша. Имах познати, които бяха много доволни от тях.

Blinky

Administrator
Екип

ZAYO DDos Protection (30+ ip-та пред вашия сайт) и същевременно много евтини. От дълги години са в бранша. Имах познати, които бяха много доволни от тях.
Включих ги и тях в анкетата. ;) Надявам се да има още предложения. Успехи с гласуването.

Blinky

Administrator
Екип
Никъде не виждам Hetzner :D или тук става въпрос само за Shared Hosting?
Добавих го. Каквото се ползва от хората тук, се добавя, никакви проблеми. Ако нещо има да се допълни, казвайте. Ще се добавя. ;)

nedko

Registered
На СуперХостинг съм (бях) от почти старта им. В началото наистина нямаха равни - откъм отношение, support, стабилност, всичко, всичко беше топ. Говорили сме си десетки пъти с Методи Дреновски и Любомир Русенов и са мега почивете.
После мигрирах на VPS (около 2 години на vultr и после, до сега - на DigitalOcean) и изтървах какво се случи, но покрай въпроси за едни домейни, които още стоят там стана мега неразбирателството, мейли, телефони... После говорих с приятел, който се оказа, че е мигрирал от тях към Jump.bg и не се изказа особено красоречиво. Нямам идея какво е станало, но и моето впечатление за тях спадна. Плюс цените им са нелогично високи.

Blinky

Administrator
Екип
Ето и новата тема, както обещах:

Горе