Stankov_BG каза:Като напиша нещо все ми дава error
Чак сега влязох и видях, че нещо става.
Ето какво се е случило.
@Simona те е засекла за, че се опитваш да линкваш сайтове, които според нея са спамерски и не ти дала да публикуваш. След 10-тия опит си търсил друг начин да ги рекламираш и си почнал да слагаш картинки вместо линкове.
Тя е деактивирала мненията за всеки случай за да не ги виждат останалите но ти не само едно ами няколко теми си пуснал и тя накрая те е блокирала.
С две думи никой не е успял да види нищо освен аз, ти и тя.