Оптимизация на сайт

Мислех, че е трудно.
Така мисля за всяка дума, която ми притрябва за нещо.

Като търся в мрежата ми го дава на 20-50 място в зависломост от къде и как търся.

Което значи, че може да се качи още нагоре.

Ето някакъв пример:
http://www.google.it/search?q=google+pr&hl=it&start=40&sa=N

Явно е много лесно но искам Svetoslav да го докаже с пример.
Заложил съм марков алкохол близо два литра, че не може.

Много съм се зарибил по това СЕО и тая тема ще я следя постоянно да видя дали Svetoslav ще успее да измести чекера на admin.
Ще очаквам резултатите. :)

iwanov каза:
Много съм се зарибил по това СЕО и тая тема ще я следя постоянно да видя дали Svetoslav ще успее да измести чекера на admin.

Дори да го направи ще му трябва време.
Няма да е скоро.

admin каза:
iwanov каза:

Дори да го направи ще му трябва време.
Няма да е скоро.

Аз тук съм редовен така че ми пречи да следя темата. Няма значение (за мен) кога ще го направи.
Успех и на двама ви.

А аз може ли да се изкажа с скромното си мнение..
Google краулерите (паяците) напоследък са доста мизантропно настроени. Имаше лека полемика с собствениците на гугъл и Гуидо ван Росум, а всички знаем, че паяците на google.com са писани на Python и следват логиката на Perl (Лари Уел) барабар с новостите от към регулярни изрази в Perl 6. За го казвам това, защото и Гуидо ван Росум и Лари Уел тотални алтруисти, да не говорим, че са и религиозни и са наложили на брат4етата руснаци от google, да уважават вси4ки различни - предимно слепите, а покрай тях и неанглоговорящите, затова последния ъпдейт на краулерите(доколккото добре съм прочел) е насочен именно към тези групи от хора и се цели да стигат по-бързо до информацията.. Та препоръчвам ви да ползвате стандартите за хиперлинкове:
<a title="заглавие на линка" href="site">
Това би качило точки към индексирането на сайта.
Дано не съм ви досадил.
Живи и здрави!

Горе