Притежателите на GSM с марка Sony Ericsson - най-щастливи...

staf

Registered
sonyeri.7463.jpg


Според изследване на изследователската компания J.D. Power and Associates, притежателите на GSM с марка Sony Ericsson - най-щастливи.
Аналитиците са интервюирали над 21 хиляди човека, които използват своите клетъчни телефони над две години. Те са оценили удобство на използване - дизайн на корпуса и дружелюбен интерфейс.

Оценяването е ставало по 1000 бална скала. Средният бал е 726. Данните са за САЩ:

1. Sony Ericsson - 745
2. LG - 735
3. Sanyo - 733
4. Motorola - 732
5. Samsung - 725
6. Nokia - 713
7. Kyocera - 711
8. UT Starcom - 707

Източник: Mobime.ru, www.download.bg
 
НАПЪЛНО несъгласен !
Nokia са най-удобните телефони с най-дружелюбен интерфейс с най-много екстри сред всички телефони !
Сравнете някоя нокия от 2006та с някои сони ериксон от 2006та... разлики? Бол... :roll:
 
Dido_net каза:
НАПЪЛНО несъгласен !
Nokia са най-удобните телефони с най-дружелюбен интерфейс с най-много екстри сред всички телефони !
Сравнете някоя нокия от 2006та с някои сони ериксон от 2006та... разлики? Бол... :roll:
За теб да но там където е проведена анкетата резултатите показват друго.
 
SE са просто... аз поне съм напълно разочарован от българския внос на тези телефони, просто са мега боклуци! Познавам 5 мой приятели всичките със СЕ, включително и аз, и все таратайки!

Купувайте нокиа, не СЕ :).
 
LiRiX каза:
SE са просто... аз поне съм напълно разочарован от българския внос на тези телефони, просто са мега боклуци! Познавам 5 мой приятели всичките със СЕ, включително и аз, и все таратайки!

Купувайте нокиа, не СЕ :).
На един мой приятел от класа му се скапа дисплея на телефона, просто от само себе си избеля, нито го е държал на слънце, нито нищо... (телефона беше като този на снимката по-горе) :roll:
 
Sony Ericson са най-евтините телефони за екстрите които предлагат.Аз до сега съм ползвал 3 SE и съм доволен (на единия джойстика му правеше проблем ама като го смених и всичко беше ОК).
 
Имал съм 3 SE и да Ви кажа честно просто бях много доволен, дори от сегашния съм най-доволен.Единственото което не ми хареса в 1я (к500) беше джоистика, много мизерий ми правеше ..
 
Попринцип първият ми телефон е СЕ и попринцип аз тази марка я уважавам много(не щото първият ми тел. е бил на СЕ). В момента пак съм с СЕ и съм си доволен от него, е малко е стар, но какво да се парви. В класа ми преобладават СЕ-те, така че това е вярно. Обаче, както каза LiRiX в БГ вносът им нещо не е хубав :(
 
LiRiX каза:
SE са просто... аз поне съм напълно разочарован от българския внос на тези телефони, просто са мега боклуци! Познавам 5 мой приятели всичките със СЕ, включително и аз, и все таратайки!

Купувайте нокиа, не СЕ :).

Аз нямам SE, но много мои приятели (около 80%) са точно с тази марка.. И от наблюденията ми бих казал само едно - мнооого зле! На единия камерата му прави проблеми, на другия дисплея наполовина не му се вижда, на третия джойстика прави проблем, а на четвъртия му блокира когато му звънят и не може да вдигне.. Това е супер излагация.. Даже и брат ми си беше взел SE, но след първия месец вече екрана не се виждаше.. добре че беше в гаранция още и цяла седмица беше на сервиз.

На мен първия ми телефон ми беше нокиа 1100 (старичък) , но не съм имал толкова проблеми, колкото правят новите модели на SE. Купувайте нокиа и няма да имате проблеми! :?:
 
Преди бях със Сименс (лелелел... колко проблеми...)
сега съм със СЕ и съм доволен. Нямам никакви проблеми :)
I'm so happy
laugh.gif
 
Сименст мислителите :). Тези телефони са професори... много мъдрят бе :roll: . Преди бях навит да си купя такъв, но се отказах след първият ми тест.

Имат си издрави модели инак.
 
LiRiX каза:
Имат си и здрави модели инак.

Да, изобщо не се чупят. Моя тел съм го изпускал от 2рия етаж и нищо му няма. Мятал съм го и т.н. И си работи :)
С 2 думи: става за самоотбрана :)
 
LiRiX каза:
Имат си издрави модели инак.
Особено М55!!! :lol: :lol: От 4 години имам един, що падане, в училище го мятам, опитвам се до го прецакам, ама не става! :x
 
Тази тема е доста глуповата. Защо ли ? Ще се обоснова. 1-во. Sony Ericsson са телефони, които наистина са разпространени, НО не чак толкова, че

1. Sony Ericsson - 745
2. LG - 735
3. Sanyo - 733
4. Motorola - 732
5. Samsung - 725
6. Nokia - 713
7. Kyocera - 711
8. UT Starcom - 707

Nokia са на 6 място ?! Това не е номрлано! Марка Sanyo извинявай това е смешно, не мислиш ли ? Занимавам се с телефони и представи си за марки като Sanyo, Kyocera и UT Starcom НЕ съм чувал, а пък марката Sanyo е с 4 места по-напред от Nokia и Motorola, а Kyocera и UT Starcom са на малко по-назад от Nokia и Motorola! Това е голяма измишльотина! Повече от половината телефони на SE НЕ са smartphone-и и нямат такива функции като smartphone-ите на Nokia. Направо нямам думи чесно. Как един смешен телефон като например SE K700 ще ми мине телефони като Nokia 6600, 6630, 6680, 6681, 6682, 6670, 7210, N70, N73, N80, N91, N92, N93, N95 ??? Това е просто невъзможно! Дори да вземем за в момента най-добрия телефон на SE, модела K800. Какво има той ? Да Ви кажа ли ? Има камера, която снима като N93 (Даже по-зле). Мисля, че това е нещото, което има! Да Ви кажа ли какво няма ? Няма Операционна система, нещо което новите модели на Nokia (За най-добрите си говорим) не може да се случи! Nokia телефон от най-добрите без ОС, това е НЕВЪЗМОЖНО! Айде сега ми кажи, как K800 бие телефон като N93, с който е правен клип на певец ? Как К800 бие супер камерата на N93, която е с 8 пъти цифрово увеличени, оптиката на Carl Zeiss и също така автофокус ? Как ? И ми кажете къде сред тия функции се нареждат марки като LG, Samsung, Motorola, които са световноизвестни, а и аз съм фен на Motorola по-принцип и пак признавам, че Motorola трудно ще могат да достигнат Nokia в следващите 3 години дори и Nokia да НЕ произведе ни един телефон ? Просто няма начин, а идва някаква пиклива марка с име SANYO и ми казват, че е 4 места пред Nokia ? Извинявайте ама wtf ?! Как става тоя номер ? Или как става номера някой SE с дисплей със супер малко пиксели и супер малък, дори да добавим в класацията P серията на SE, как ще бие Nokia N95 с 2.5 инча дисплей ? No Way. Мисля, че се изказах повече от ясно дано някой ми прочете поста и ми осмисли думите.
 
staf каза:
sonyeri.7463.jpg


Според изследване на изследователската компания J.D. Power and Associates, притежателите на GSM с марка Sony Ericsson - най-щастливи.
Аналитиците са интервюирали над 21 хиляди човека, които използват своите клетъчни телефони над две години. Те са оценили удобство на използване - дизайн на корпуса и дружелюбен интерфейс.

Оценяването е ставало по 1000 бална скала. Средният бал е 726. Данните са за САЩ:

1. Sony Ericsson - 745
2. LG - 735
3. Sanyo - 733
4. Motorola - 732
5. Samsung - 725
6. Nokia - 713
7. Kyocera - 711
8. UT Starcom - 707

Източник: Mobime.ru, www.download.bg
Хехе моя GSM е този на снимката (W550 i) И даде дефект(говорителя замина,и се скапа щелия фостуер който има в него :( ) Иначе е добър като дизайн и функции ама незнам колко време ще кара като ми го донесъм от сервиза,защото даде дефект само на 20 ден :cry:
 
hishnika каза:
staf каза:
sonyeri.7463.jpg


Според изследване на изследователската компания J.D. Power and Associates, притежателите на GSM с марка Sony Ericsson - най-щастливи.
Аналитиците са интервюирали над 21 хиляди човека, които използват своите клетъчни телефони над две години. Те са оценили удобство на използване - дизайн на корпуса и дружелюбен интерфейс.

Оценяването е ставало по 1000 бална скала. Средният бал е 726. Данните са за САЩ:

1. Sony Ericsson - 745
2. LG - 735
3. Sanyo - 733
4. Motorola - 732
5. Samsung - 725
6. Nokia - 713
7. Kyocera - 711
8. UT Starcom - 707

Източник: Mobime.ru, www.download.bg
Хехе моя GSM е този на снимката (W550 i) И даде дефект(говорителя замина,и се скапа щелия фостуер който има в него :( ) И
наче е добър като дизайн и функции ама незнам колко време ще кара като ми го донесъм от сервиза,защото даде дефект само на 20 ден :cry:

Мисля, че това доказва, че темата е абсурдна! И моля някой да прочете все пак мнението ми и да си каже мнението.
 
Пич и какво от това клипче ? Всеки телефон когато го пуснеш във вода няма веднатга да спре освен ако не е някакъв модел 1900 година ...
 
@^METALLICA^ не думай?

Аре да пуснем телефона от атара ти във вана с вода за 10 секунди да видим дали ще излезе жив?
 
Ами не бих рискувал ... Не съм 100% сигурен, но смятам че ще издържи. Ти откъде си сигурен, че от това клипче след 1 час телефона бачка ? От къде си сигурен, че не дава дефекти и така нататък ...
 

Горе