Не мога да се оправя с една задача.
Значи не мога да се сетя как да направя от горния слой маска.
Целта е черните завъртулки да станат прозрачни и снимката да се изрязва от първия слой.
Ето го файла със слоеве в TIF
http://dox.bg/files/dw?a=b21c6c5171
Предварително благодаря
Значи не мога да се сетя как да направя от горния слой маска.
Целта е черните завъртулки да станат прозрачни и снимката да се изрязва от първия слой.
Ето го файла със слоеве в TIF
http://dox.bg/files/dw?a=b21c6c5171
Предварително благодаря