Проблем с Age Of Empires III

провери сложил ли си драйверите на дъното, може и да си преисталираш драйверите на видео картата. Ако не ти е проблем кажи каква ти е конфигурацията!
(това става въпрос за втората грешка)
 
Попринцип не съм по игрите и не играя игри , но защо не си смениш Директ Х и са обновиш драйверите на Видеото и дъното...
 
И аз не се занимавам много с игри но забелязах че си с vista а на вистата много игри не тръгват и може и да е от това
 
@SharkpenT - С виста ли си бе ,човек.
Аз знам ,че за сега само една игра е направена (или се работи върхо нея) да работи под Виста- Halo 4 .
[off]Някой можели да ми даде линк към Halo 3 и4 ,за четворката съм си приготвил Виста.
[/off]
 
Еми не съм с Vista просто съм си сложил тема на Vista. Ако може да ми дадете драйвери каквито ми трябват :roll: Иначе ето конф.:

512 MB\RAM
200 GB HD
nVIDIA GeForce 6600
 
да пробваи да с по-нова версия на DirectX, но много ме съмнява, че нямаш инсталирани всички драйвери към дъното!
Пробвай това:
отиди на: START -> RUN -> DXDIAG -> даваш на отметка DISPLAY
всичко в таблицата DirectX Features трябва да е ENABLED
ако не е значи от там е проблема.
 
crazy_dog каза:
да пробваи да с по-нова версия на DirectX, но много ме съмнява, че нямаш инсталирани всички драйвери към дъното!
Пробвай това:
отиди на: START -> RUN -> DXDIAG -> даваш на отметка DISPLAY
всичко в таблицата DirectX Features трябва да е ENABLED
ако не е значи от там е проблема.

Нещо не мога да те разбера. :shock:

Виж как е при мен и ми кажи добре ли е :
 
не не е добре! Всъщност това е графичното ускорение от самият чипсет на дъното. Когато са включени тези функци има по бърз трансфер на данни и по бързо се обработва информацията защото е с преоритет. Така вървят по бързо игрите и самият Windows става по бърз (има по бързо рефрешване). Също така някои приложения ще ти вървят по-бързо!
Какво се прави в този случаи:
Към самото дъно има диск с драйвери, и там трябва да има един драйвер към чипсета на дъното (незнам какво е твоето дъно но специални при Intel се води Intel Chipset Software Installation Utility). Инсталираш го рестартираш компютъра и готов! Ако нямаш диск напиши ми какво ти е дъното и ще ти дам линк от къде да си ги свалиш.
Виж как е при мен: ТУК
 

Горе