Продавам таблет Privileg Mid-8

Grim

Registered
Продавам таблет "Privileg Mid 8"
Няма нито една външна забележка,не е изпускан,жулен или нещо подобно.(Външно е като излязъл от магазина!)
Остава му 1 месец гаранция.Таблета е руутнат,има супер юзер,инсталирал съм Убероид,има закупен ИМО.
Таблета се продава в комплект с калъвче + клавиатура,спортни слушалки с 4 тапи (звука от тях е кристален),
диск с първоначалните му настройки ( все пак ако някой иска да си върне настройките като от завода),микро СД карта-2ГБ
Зарядно,адаптер и всичко както си е по реда,все едно сте си го взели от магазина,кутия,гаранционна карта,книжка за опътване.
Таблета е идеален за гледане на филми,телевизия,ровене в интернет(много бързо борави този таблет).За игри не става толкова,
Програми има много по него закупени са 99% от нещата които са инсталирани на него.Таблета е ползван от фирма за правене на софтуерни програми под Андроид
и за това е закупен,но вече не ни трябва и няма смисъл да събира прах.

Цената на всичкото това удоволствие е само 100 лева,изпращам с куриер до всяка точка на България.
Снимки ще кача по-късно или ако бързате ще ви изпратя по скайп.

***За връзка:
***скайп : ncuxapche

Характеристики :

Операционна система Android 2.2 + флаш плейър
VIA WM8650 ( 800 + 300 MHz
4GB Външна флаш памет
Слот Micro SD до 32 ГБ
Батерия - Li-Ion 2900 mAH ,държи около 10-12 часа в покой и близо 4 часа докато се гледа телевизия или филми
Резолюция
8" LCD WVGA 800*600 (4:3)
Безжична мрежа
WI-FI: 802.11b/g/n безжична мрежа
Интерефейс
30-пинов USB порт, 3.5 вход за слушалки, вход за микрофон, DC вход за захранване, слот за micro SD карти
Работа с мултимедия
Поддържани аудио формати:
MP2, MP3, WAV, AAC, WMA
Поддържани видео формати:
MPEG1/2/4, MJPG, H263 с 1280?720 резолюция; H264 с 720? 480 резолюция.
Изображения
Поддържани формати:
JPG, JPEG, BMP, PNG
Аудио система
Говорители
Висококачествени стерео говорители
Микрофон
Вграден микрофон
Акселерометър
Гравитационен датчик
4-размерен гравитационен датчик

Здравей,не знам къде си видял,че таблета струва 65 лева,но нещо си в грешка.Таблета в момента чисто нов струва 214 лева. ( http://www.kolko.bg/bg/privileg-tablet-mid-8-bg/p/1709199 )
Аз го продавам за 100 лева,а е като чисто нов,без никакви забележки,нито една драскотина няма по него.
Калъвчето с клавиатура струва 30 лева,картата с памет 10-15 лева,слушалки 25.Програмите които са закупени на него струват 5пъти повече от самия таблет.Никой не съм карал да го купува на сила.Купи си този за 65 и дерзай пич :wink:

Крайно несериозен,поръчах да ми го прати в неделя.. От тогава ни вест ни кост :lol:

Горе