Първото ми ПТП :)

Честито! ;)
Продължавай в същия дух :twisted:
.. можеше малко и отстрани да я удариш...така много тъпо стои :D
 
Не ми казвай, че си карал пия :lol: .
Да не те блъснала някоя блундинка, я разкажи? :D
 
zaheto каза:
Колата е VW Passat 3-ka :)





Нищо и янма.
поне е тройка.

Хората цял живот пазят в гаража голф 2 ка с пернишки номер и мислят,
че имат кола.

По добре карана и ударена отколкото пазена и мухлясала. :)
 
Аз как щях да се снимам на магистралата преди 2-3 седмици .. Направо ми се размина на босъм (босъм е като косъм ама по малко 8) )
Пак добре се е разминало :roll:
 
bafitu каза:
Продължавай в същия дух :twisted:

Може ли такива неща да пожелаваш?

Колкото до удара :) беше лек ,стана към 2 през ноща горе на Витоша,колата занесе и в мантинелата ,беше ако лед
 
bafitu каза:
Честито! ;)
Продължавай в същия дух :twisted:
.. можеше малко и отстрани да я удариш...така много тъпо стои :D
Ха честито , банца с касмети.
Какво е това да продължава, сега се е разминал леко , ама другият път може и да не му се размине леко.
@zaheto - Карай по внимателно , миналата седмица на 5 -10 см от кракатами мина един...
[off]
Edit:
Нещо буква "З" ми отказва, такачер не се очудвайте ако липсва някаде...
[/off]
 
Радвай се че ти си добре пък колата я е*и в г**а тъй кат я гледам не си я упарил много не е болка за умиране фашташ големия чук и я опраяш ако толкз та дразни :wink:
 
Като те гледам, май ще копуваш нова предница, а? :lol: :lol: Иначе, ако има лед по настилката, такива инциденти не са изключени..
 
Кат я оправиш си я каръш с късмет. Кат бух по-малък с баща ми на шипка се завъртяхме беше маса фън и се обърнахме в васрещното :lol:
 
^METALLICA^ каза:
zaheto каза:
Колата е VW Passat 3-ka :)




Най ме радва как си вързал регистрационния номер :lol:

По принцип като се ударих ми падна бронята (на нея остана номера на колата) и аз я прибрах в багажника.Точно на излизане от Драгалевци обаче ме спряха полицайте (това става някъде към 2 и 30 през ноща),и тоя искаше да ми вземе книжката за 6 месеца ,защото карането без преден рег. номер било голямо провинение.Разбира се аз ги почерпих (10 лв),в следствие на което извадиха борнята от багажника ,намерига отверка свалига ми номера,намериха тел закачиха ми го,прибраха бронята,казаха ми от къде да мина за да не ме спрът др полицай ,и ми казаха къде точно да отида и в колко часа утре в КАТ :lol: :lol: Аз пръста не си мръднах :lol: :lol: Даже ги накарах да гледат двигателя дали му няма нещо ама неможаха да отворят предния капак.Мойте приятели се счупиха от смях ама аз нагал за 10 лева ги карах пълен оглед да правят :)
 

Горе