Регистрация

astor

Registered
Искам да попитам след като се регнат в форума ми и получат регистрационен ключ но не активират профила регистрацията остава ли или се само истрива и ако остава има ли мод за самоистриване на някакав период от време
 
Мисля че човека докато не си активира профила не се вписва в листата с потребителите.
 
iwanov каза:
Мисля че човека докато не си активира профила не се вписва в листата с потребителите.
Напротив, вписва се в листата с потребителите, НО примерно ако е последен регистриран потребител не го показва като такъв :)
 
ами ако не се активира какво става остава си като регистриран как да стане да се трие автонатично ако не е активиран
 
asteryx каза:
ами ако не се активира какво става остава си като регистриран как да стане да се трие автонатично ако не е активиран
Защо трябва да се трие.. аз мога да се регистрирам днес и да си активирам профила след седмица ... Виж може да се направи да се трие след като 1 месец след регистрацията потребителят още не се е регистрирал. Това би било полезно.
 
значи целта ми е такава че някой ако напише йсйдфхйк@abv.bg да се истрие след месец да кажем понеже нито ключ нито нищо няма да отиде затова искам да има някакъв период

кажи как ще стане ако знаеш
 
asteryx каза:
а този мод от каде да го открия и дали чисти неактивираните или саамо тези които нямат мнения

Prune Users
Колкото знаеш ти, толкова и аз.

Ето го мода: Цък
 
Мисля, че ако не е активирана регистрацията - тогава се самоизтрива след 24 часа. Но ако функцията за активиране през мейл не е активна тогава не се трие нищо, защото потребителя се счита за "активен".
Ако искаш да триеш "неактивни потребители" мисля че ще трябва да гледаш кой е писал преди определен период от време и ръчно да се оправиш... :roll:
 

Горе