Не успях да разбера какви са тези "двете стрелки"?
В гугъл като напиша сайта ти, описанието ти ми излиза на кирилица, няма проблем с това.
Колкото до това за индексирането на сайта ти от гугъл, е хубаво да влезнеш във SEO раздела на web - tourist и да попрочетиш и както казват хората SEO - то е цяла наука.
Като за начало е хубаво да оправиш тези неща:
Та открих, някой други грешки по sourse кода, като например, че имаш дивове в <head> тага ... все пак <head> има съвсем различна функция от това да показва информация.
Ето една проверка на сайта:
http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fgzone.info%2F&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0
Започни да оправяш тези грешки.