Спирам цигарите.

SandPrince

Registered
admin каза:
Сега съм 105 килограма и като гледам как я подкарах първия ден с
една кофа вафлички може скоро да стана най-дебелия админ в галактиката.

сериозно ли !? е значи ще си гордоста на форума

gepata

Registered
да си админ на сайт като този да го подържаш значи сигорно и постоянно се изнервяш .... което води до много пушене поне при мене е така като почнда да се занимавам с някои код и като не се получава това което искам почвам да са ядосвам и да пуша по много следователно ако няма да пушиш си намери нещо под ръка което да блъскаш там да си изкарваш нервите а не с цигари

Smirnoff

Registered
gepata каза:
да си админ на сайт като този да го подържаш значи сигорно и постоянно се изнервяш .... което води до много пушене поне при мене е така като почнда да се занимавам с някои код и като не се получава това което искам почвам да са ядосвам и да пуша по много следователно ако няма да пушиш си намери нещо под ръка което да блъскаш там да си изкарваш нервите а не с цигари

:?: :?: :?: Блъскането му е майката :lol: :lol: :lol:

hishnika

Registered
admin каза:

Admin споко и аз съм там някаде 100-105 ама съм малко по висок и не ми личи чак толко ама си имам коремче хаха и дано откажеш цигарите :?:

SandPrince

Registered
hishnika каза:
admin каза:

Admin споко и аз съм там някаде 100-105 ама съм малко по висок и не ми личи чак толко ама си имам коремче хаха и дано откажеш цигарите :?:

леле и ти ли , не че нещо против ама ........... аз тежа 52 кг :shock:

Homelanz

Registered
Баща ми пък пуши на ден по 4 кутийй уж все вика че ще ги откаже пак не го прави *** съм го нека се трови тогава щом иска :twisted:

VIP edit

hishnika

Registered
SandPrince каза:
mizarck каза:
SandPrince каза:
леле и ти ли , не че нещо против ама ........... аз тежа 52 кг :shock:

леле ти си си направо клечка

мдам и съм висок 1,70 м :shock:

Леле като духа вятър се хвани за някое дърво да не те отнесе(базик), хаха само с админа ли сме над 100

SandPrince

Registered
hishnika каза:
SandPrince каза:
mizarck каза:
леле ти си си направо клечка

мдам и съм висок 1,70 м :shock:

Леле като духа вятър се хвани за някое дърво да не те отнесе(базик), хаха само с админа ли сме над 100

мани, мани като вземе да духа по силно и ма занася настрани залитам :shock: :D .......... трябва да слагам по някое паве в джобовете........ само дето в Асеновград немаме много пвета :roll:

choko_h

Registered
за да ги откажеш можеш да пробваш като сложиш кутията с цигали до шкафче или нещо за да я виждаш да ти е пред погледа и ако някога запалиш не е добре работата така ше те изкушават обаче не тряа земаш че да си "тренираш" волята :twisted: това е пробвано и работи мойта фр ка ги отказа по тоя начин само че си ги беше сложила под възглавницата :)

Aleksey

Registered
Поздравления @admin :) Дано успееш в начинанието. Аз от личен опит знам че е страшно трудно.. от две години се опитвам да ги спра, и рекорда ми е точно един месец без да запаля.. след това пак почнах. :oops: Много съм зле..сега напоследък се запалих по идеята да си намеря някакъв хубав спорт.. спирам цигарите и почвам да ги замествам с тъпчене и спорт..

П.П. Само за информация - висок съм 1.95, и тежа 74-75 кила.. (което е страшно малко за този ръст)

Горе