Странен проблем с компютъра

lub4o

Registered
Здравейте, от скоро забелязах, че когато поместя съвсем леко компютъра той се рестартира ... Понякога случайно го ритна с крак, едвам, едвам и пак се рестартира.

Сега направих няколко теста и когато го пипна и наклоня съвсем леко той се рестартира :idea:

От какво може да идва това чудо ? :D
Много е дразнещо :X ... Работиш, работиш, чукнеш леко бюрото и ... :idea:

edit//
Докоснах го с пръст и светкавичния рестарт :idea:

lub4o

Registered
Гаранцията не е хубаво нещо :D

Няма как да го отворя.

А не ми се занимава да го влача до сервиза, защото многоооо далече. За това питам тук, ако някой има представа от какво е :D

h3tr1k

Registered
Аз имах и този и друг проблем от сорта.Хакам му един бич на бюрото и компа забива..И след рестарт се оправя.А скоро бях добавял мании и като погледнах се оказа,че видео картата ми се размества.Заковах я с 1 пирон xDD (завих си болта) и всичко е окей ся си бия бичове и нищо му няма xDD

lub4o

Registered
То май се е видяло, че скоро ще го закарам в сервиза, но както винаги ще отида в сервиза и компа ще си работи на 6. :Д

LiRiX

Registered
lub4o каза:
Гаранцията не е хубаво нещо :D

Няма как да го отворя.

А не ми се занимава да го влача до сервиза, защото многоооо далече. За това питам тук, ако някой има представа от какво е :D
Дори и да гадаем какъв е проблема, щом не можеш да го отвориш усилията ни ще са напразни.

Занеси го в сервиза и там ще разберат от какво е.
Предполагам има някакъв слаб контакт между компонентите. Някоя букса е се е разхлабила или рамта е не застопорена добре.

Горе