Съвет за база данни

yuri

Registered
Здравейте! Може ли някой да ми каже дали използването на база данни от www.db4free.net е добра практика.

категорично не : ) ползвай си своя за да нямаш проблем откъм сигурността и връзките : )

Проблема е там, че при използване на моя база данни с платен хостинг не мога да свържа приложната програма или по-точно ми трябва името на сървъра, където е базата данни, но ми изписва само "Localhost" горе в ъгъла на phpmyadmin, което е предназначено за web приложения. :(

на всеки хост било то платен или безплатен, който поддържа база данни би трябвало след като си създадеш такава да ти покаже сървъра, потр. име, паролата и името на базата данни

dakata__92 - Направих приложна програма, която е свързана с безплатна база данни, която ми дава името на сървъра, а при платените хостинги не ми дава името на сървъра и немога да свържа програмата с базата данни.

yuri каза:
dakata__92 - Направих приложна програма, която е свързана с безплатна база данни, която ми дава името на сървъра, а при платените хостинги не ми дава името на сървъра и немога да свържа програмата с базата данни.
Пиши на съпорта, че имаш проблем ! И ще ти го оправят :)

Горе