Съвместна работа по проект :)

puzzelbrain1

Registered
Предварително се извинявам ако темата не е за този раздел!
В продължение на няколко месеца написах справочна система за училища с която спечелих призово място в четвъртото интернационално състезание по ИТ в Благоевград. Сега след като състезанието мина мога да публикувам проекта си публично... ако искате да натрупате опит и да работим заедно по развитието на проекта пишете на e-mail:schoolconnect@mail.bg или skype:dani_pgng93 това е сайта на самия проект http://schoolconnects.wordpress.com/ кадето можете да намерите кода, демо и отговори на някои въроси. Който иска да датрупа опит, да се учи, обича програмирането и проекта му допада да ми пише и ще се радвам да работим заедно . Ако не искате да работите по проекта, но все пак сте го прегледали и имате забележки относно него (каквито и да е) критикувайте смело тук или в сайта на проекта (само градивна критика ако може, няма нужда от обиди). Благодаря

амии .. има какво да се направи.. сегаа гледам използваш масово таблици (не стилизирани само с вградения им бордер) .. немога да се отпиша от админ панела .. дава ми празна страница .. като цяло имам няколко въпроса .. критики нямам .. все пак аз не бих се захванал да прая такива сайтове щото .. ние с мойта даскалка .. се "караме" меко казано .. що несъм искал да помогна / направя училищен сайта (то има ма е на хит.бг :D) ии .. т.н. Въпроса е, че .. тя ще ми реве .. и кво аз ще се захвана и накрая само 1 6-ца .. :shock: и то по ИТ .. дет там и 8 моа си изкаам..(то сигурно и ти си тай де ..) :D Както и да е .. т'ва е общо взето що съм скаран с училищните проекти в ИТ индустрията :D Ако може да ми кажеш няколко думи защоо Ти си почнал тая щуротия ..

Та .. относно въпросите ми .. (ти прочете вече първия ма .. аз да си го напиша пак :D)
1. Защо се захвана с тоя проект ..
2. Всичко ли записваш в ДБ .. смисал доста текстареи има ии ми хрумна чее .. може да записваш някои неща във вайлове. . знам че не е така .. доста НЕ практично е ама всепак .. би искал отговор ..
3. Като гледам ти почти всичко си направил какво искаш още да правиш / модваш / добавяш по сайта ?
4. Защо ти е друг програмист .. при положение чеее.. ти се справяш добре ..
5. и пет .. искам малко информация .. нищо лично ... просто откога се занимаваш с PHP ..

п.с: Сега .. мога да ти помагам ако искаш с някой друг скрипт или ако неможеш да схванеш логиката някаде .. ама докато нямам отговор на въпросите ми .. едва ли ще се захвана .. извинявайй чиии .. та карамм тай да отговаряш .. просто ми стана интересно .. защоо училищен проектт.. ?! - знам че е зареди тва състезание .. ама мислех че на състезанията темата на сайта е свободна .. ? :wink:

Не ми харесва, а и не мисля, че бих могъл да науча нещо от теб. Това си е личното ми мнение.

M1tq аз ако търся хора и някой пише като теб, едва ли ще ми направи добро впечатление, за да го избера. Нищо лично.

TryMe каза:
Не ми харесва, а и не мисля, че бих могъл да науча нещо от теб. Това си е личното ми мнение.

M1tq аз ако търся хора и някой пише като теб, едва ли ще ми направи добро впечатление, за да го избера. Нищо лично.

Ти когато си седнал на компютъра за пръв път си написал перфектния код. Чудя се как още не са те взели на работа в Гоогле ?

Човека ти обяснява, че сега се учи и тепърва ще навлиза в материята. Вместо да използваш този остър език напиши твоята версия на кода за да ги сравним и преценим коя е по-добра.

Нищо лично.

TryMe каза:

Не че нещо, но няма да се захващам .. просто ми стана инересно .. и аз мисля като теб ...че няма какво ново да науча от тоя пич или системта му . Tя не е нищо сложно .. Но просто .. ми стана интересно - кой би се захванал на такава тема - за нищо , както веече казах :D

TryMe каза:

Както каза админа преди мнооого време, WEB-TOURIST е любителски форум, не професионално ориентиран :?: Това, че знаеш нещо повече от някой не значи, че трябва ВИНАГИ да си опонент в този форум. Като не ти харесва не е нужно да го коментираш, а просто да не го четеш :)

madmax3_ каза:
TryMe каза:

Ти когато си седнал на компютъра за пръв път си написал перфектния код. Чудя се как още не са те взели на работа в Гоогле ?

Човека ти обяснява, че сега се учи и тепърва ще навлиза в материята. Вместо да използваш този остър език напиши твоята версия на кода за да ги сравним и преценим коя е по-добра.

Нищо лично.

Е, ако ми покажеш къде е написал, че сега се учи.

Предварително се извинявам ако темата не е за този раздел!
В продължение на няколко месеца написах справочна система за училища с която спечелих призово място в четвъртото интернационално състезание по ИТ в Благоевград. Сега след като състезанието мина мога да публикувам проекта си публично... ако искате да натрупате опит и да работим заедно по развитието на проекта пишете на e-mail:schoolconnect@mail.bg или skype:dani_pgng93 това е сайта на самия проект http://schoolconnects.wordpress.com/ кадето можете да намерите кода, демо и отговори на някои въроси. Който иска да датрупа опит, да се учи, обича програмирането и проекта му допада да ми пише и ще се радвам да работим заедно . Ако не искате да работите по проекта, но все пак сте го прегледали и имате забележки относно него (каквито и да е) критикувайте смело тук или в сайта на проекта (само градивна критика ако може, няма нужда от обиди). Благодаря

Така че, мнението си ми остава същото, а колкото до теб по-добре чети целите постове и правилно преди да пишеш глупости.
Не съм свалял да разглеждам кода, но и не мисля да го правя.
И казах, че това си е лично мое мнение, какво се захващате с него(мнението ми) ?

dakata__92 каза:
TryMe каза:

Както каза админа преди мнооого време, WEB-TOURIST е любителски форум, не професионално ориентиран :?: Това, че знаеш нещо повече от някой не значи, че трябва ВИНАГИ да си опонент в този форум. Като не ти харесва не е нужно да го коментираш, а просто да не го четеш :)

Ама вие сте адските, честно. Пак ли трябва да цитирам пича, че да видите, че иска някаква критика. Понеже не ми се изпада в подробности относно системата му съм написал, че не ми харесва. Вие го обръщате, все едно съм най-великия. Лесно мога да преценя от кого мога да науча нещо и от кого не, така че не знам какво се захващате още за мнението ми.
Писал е, че ако искате да научите нещо пишете, ами пиша... казах, че не ми харесва и че не мога да науча нищо.
Пиша си по темата, вие се заяждате. Еми като не ви харесва прескачайте ми постовете и готово.

(само градивна критика ако може, няма нужда от обиди)

Да съм обидил автора ?

Лелеле човека си направи тема да търси екип , то стана цяла страница със спам. :eek:

Темата и без това не е в правилния раздел :) Tryme не ме разбирай погрешно не съм казал, че поста ти не ми харесва, ти си един от хората които уважавам във форума заради адекватното им мнение, просто както ти правиш забележка така и аз правя :) Не съм засягал автора и не съм искал да те засегна. Извинявам се ако си го приел като груба напатка, приеми го като съвет :?:

Аз викам някой модератор да изчисти спам постовете, да се премести в правилния раздел и да се продължи по темата. А който иска да ме напада, да го прави на лични ;)
@dakata, добре и аз се извинявам.

Горе