CosaNostra
Registered
Здравейте, колеги! Искам да ви попитам как може да стане следното: Изпращам заявка и ми се показва текст в див, този див има бутонче за затваряне със следния код:
...обаче искам да се затваря и чрез натискане на бутона "X"( или Esc ) на клавиатурата.. как може да стане това?
Благодаря предварително!
Код:
onclick='javascript: return hide_msg_box(\"div_name\");'
...обаче искам да се затваря и чрез натискане на бутона "X"( или Esc ) на клавиатурата.. как може да стане това?
Благодаря предварително!