Терористична атака

Взрива цял Бургас го чухме. Прибирам се от работа и гледам как търчат отвсякъде полицейски коли.

TryMe каза:
Взрива цял Бургас го чухме. Прибирам се от работа и гледам как търчат отвсякъде полицейски коли.
Човек тия хора са направо за електрическия стол ... Това е направо безуправие и на наще, никакви провелки нищо ...

dakata__92 каза:
Боже кога стигна и до България тази мания с атентатите ...
И как няма да стигне ?!
Някое камикадзе с табелка "нося с4 под блузата си" да мине покрай полицията ще го гледат и ще му се смеят, че се прави на шут.
Редно беше след като Януари месец, Израел ни уведоми, че се подготвя атентат на наша земя, наще да се заемат малко по-сериозно. Още повече е логично в разгара на летния сезон когато е бъкано с туристи да се случи нещо такова. Да бяха засилили охраната малко.
Къде е разузнаването ? След сигнала от Израел отговора какъв беше - "Нямаме такива сведения" ...
Дано това не отприщи една вълна от подобни инциденти сега. Ясно е за всички защо са избрали България. Заради занижените мерки за сигурност.

Като цяло Държавата ни е напълно открита за такива атентати , а това не е на добре :(

Ей, много нагласени работи! Според мен, просто Израел си търсят повод за атака срещу Иран.
Как два часа след атентата „всички следи сочат към Иран“? Тогава още не се знаеше дори къде е била бомбата. Кога успяха още преди обед 4 бойни кораба на НАТО вече да акостират във Варна? На това му се вика бърза реакция!
А защо тук? Ясно е. vinsbg го каза.

Според някои хора(няма да споменавам кои) ЕС има една от най-сигурни и подготвени граници ... Нови техники, радари, рентгени не знам си какво. Е видя се, че човек с фалшив документ на САЩ може да влезе съвсем спокойно в България.

misho каза:
Ей, много нагласени работи! Според мен, просто Израел си търсят повод за атака срещу Иран.
Как два часа след атентата „всички следи сочат към Иран“? Тогава още не се знаеше дори къде е била бомбата. Кога успяха още преди обед 4 бойни кораба на НАТО вече да акостират във Варна? На това му се вика бърза реакция!
А защо тук? Ясно е. vinsbg го каза.

Израел и Сащ реагираха по - бързо от светлината с изявленията си. За 12 часа пристигат 4 кораба и акостират във Варна. Пуснаха запис от видеокамерите с цел ако някой гражданин познае човека да сигнализира.
Аз тук имам друг въпрос:

При положение, че са намерили шофьорска книжка в него ... която явно е не е изгоряла( някаква извънземна технология ? огнеупорна ?) предполагам на нея има снимка...
Защо не пуснаха тази снимка на която реално ще се вижда лицето на заподозряния ?!

На това видео виждам поне 4 души потенциални терористи...
Не съм фен на конспирациите, но мисля, че Боливуд биха го режисирали по-добре от тях ...

Медиите гърмят постоянно с някакви операции за 10 кутии цигари на митниците. Питам аз как минава човек, който явно не е Българин и се предполага, че ще му направят проверка на документите, които са фалшиви ?! Това можеше още тогава да бъде спряно.

Незнам но едно е сигорно прост народ, прости управници, слаба държава ! Щом се даваме да ни тъпчат ще страдаме ние :eek:

dakata__92 каза:
Незнам но едно е сигорно прост народ, прости управници, слаба държава ! Щом се даваме да ни тъпчат ще страдаме ние :eek:

Че, ако мислиш, че от евреите само ние страдаме. То от тях цял свят страда, затова има атентати срещу тях и то на чужда земя.
Не стават редовно такива неща, затова го караме насмешка. Полицията са неподготвени за такива случаи. В щатите като стават по-често(не 1 път на 10 години) бомби-момби и са подготвени хората.

Даже и митничарите не знаят защо ни искат личните карти да ни проверяват. Поглеждат снимката и ЕГН-то и айде... минавай.
Сега ще засилят за малко полицията и като утихне всичко ще си дойде по старо му(както винаги става)

Горе