Търси се сериозен спонсор или фирма

Статус
Not open for further replies.

ExtazY1

Registered
Търсим сериозен спонсор или фирма който/която да ни спонсорира правим един проект за запознанства и се нуждаем от спонсор който ще ни плаща дизайна и други работи,а като пуснем проекта може да ни помогнете с реклама за да може по-бързо да се развием и естествено ви да си получите цялата печалба и на нас да дадете %

Информация за проекта:

Проекта ще е за запознанства,но не от тези които ги има в интернет,а ще е нещо различно с различна функционалност с много екстри и забавления.Ето една различна функция проекта ще е с 2 системи за гласуване един обикновен за + и – ,а другия ще е само за Топ момче и Топ момиче и ще е със сърчица,а тези сърчица ще дават кредити на хората,а не + и -.Например гласуваш с 6 пълни сърчица и му дава 1 кредит,а като гласуваш с 3 пълни сърчица му дава 0.50 кредита.С тези кредити може да се купуват стикери върху снимката,значка за профила и още други работи,така за да станат в Топ-а ще пращат много смс-и така ли иначе пак пращат,но така повече ще пращат.

От какво ще спечели проекта:

Проeкта ще спечели от няколко неща:

1.От смс-и,кредити за които ви споменах по горе за какво ще са тези кредити.

2.От реклами като Google, https://easyads.bg/

3.От афилейт програми.

4.Трафика като стане 10К ще почне от банери да се печелят пари.

Кога мислим да пуснем проекта:

Еми това зависи от дизайна колкото по-бързо се направи дизайна толкова по-бързо ще пуснем проекта,но иначе крайната дата на пускането на проекта е 30-31.06.2012г. може да пуснем без да сме добавили някои функции,но това не пречи като пуснем проекта пак може да добавим функции.

не че нещо но аз ще дам някакви пари да ве спонсорирам а вие ще си купите дизайна ще купите сигорно и кода и ще пуснете сайта това ми мяза нещо като посредничество... + това мисля че такъв проект няма да има успех но това си е мое мнение

Статус
Not open for further replies.

Горе