Услуга

maxvolum

Registered
Здравейте,
Повярвайте ми трудно ми е да пиша на непознати, но от това едва ли не зависи животът ми. Всеки допуска някакви грешки. Едни грешки са заради пребързани решения, други заради алчност, лакомия и т.н., трети любовни... Допускаме грешки защото вземаме грешни решения. Вземаме грешни решения, защото мислим грешно. В крайна сметка мислите ни докарват до грешките, а грешките са падения. Падения които болят и те карат да страдаш. Знам, че не ви е до подобни неща, но просто съм отчаян и няма към кой да се обърна затова се обръщам към вас. Интернет потребителите. Повярвайте ми никога не бих молил за помощ непознат, ако не бе наистина необходимо. В момента се превръщам в просяк и изпитвам огромен срам, макар, че не ви познавам. Ето от какво имам нужда... имам нужда от пари, спешно до утре. Направих
глупост наистина детска, наивна, младешка глупост. На 18 години съм и си позволих да открадна пари... постъпка заради, която безкрайно съжалявам. Нямам помощ от страна на родителите ми, "приятелите" ми и т.н. Надявам се поне вие да сте съпричаснтни и да ме разберете. Става дума за дребна сума от 90 лева. Но заради тези 90 лева, ще ми направят досие, а имам планове да следвам, да работя, а всично най-вероятно ще се провали заради тези 90 лева. Последна година в училище съм, остават ми малко повече от 2 месеца докато завърша, а след това ще работя и ще уча задочно най-вероятно. Ще мога да върна парите но най-рано след 2 месеца, когато спесня от бала или си ги заработя. Наистина сумата не е нито голяма, нито малка за някои хора, но е важна за мен! Имате единствено думата ми, че ще ги върна нищо повече не мога да обещая. Надявам се да има хора които да ми влязат в положението и биха ми дали от себе си за мен. Дори и дребни суми като 5-10 лева биха ми устроили, все пак за това сме хора да си помагаме, всеки с каквото може. Наистина ще съм задължен на всеки и ще се издължа с всеки! Благодаря ви много!

Ако някой реши изобщо може да помогне като изпрати на Ипей на КИН: 6643360277
или чрез ИзиПей.

Горе