Ще почвам да тренирам фитнес

PHP_Masters

Registered
Мисля да почна скоро да тренирам, само малко да ми се оправи ръката понеже ми правиха една операция...

Та има ли някакъв сайт за програми, аз ще тренирам за релеф предимно на 14 съм 175см 65 кг, ако това е от значение..

И много бих искал да си направя плочки на корема... :roll:

ПС: А и мисля да си бия Соматотропин(Хормон на разтежа), той на колко време се бие, знам, че е малко скъпо, но...
Колко г/д му е цената

По принцип има, но там няма ли инструктор, той да ти направи? да му обясниш точно какво искаш да развиваш, а и за ръката...

Иначе ето...

Почни с лостове. Щом искаш релеф.
Плочките може да ги тренираш и на лоста и във вас.

За плочки ти трябва строг хранителен план и много кардио. Само с коремни няма да стане. За хормона се консултирай с някой по навътре в нещата по-обре почни с по-леки добавки като протеин след тренировка, амино киселини и тн.

Щом си имал операция иди и дай 50 лева ако трябва, но иди при инструктор. Не си подритвай здравната книжка ....Имах един колега който беше тренирал , скъсал сухожилие и сега фитнес само по ТВ-то

Щом си на 14-години може да отпишеш хормона за растежа.Защото черния ти дроб ще стане на лайна .. по принцип не е хубаво да се пият добавки до 18 годишна възраст но ако ще пиеш аз лично съм доволен и ти препоръчвам следните неща.

Протеини :
Scitec-Mass
Syntha 6
Optium Serious Mass
MyoFusion

Креатини :
Scitec Mass atack
Scitec 100 % creatin

Азотен бустер :
Jack 3D
Hot N Blood - Scitec

Успех.
Но си малък не е хубаво за здравето ти с тези анаболи стероиди и така нататък ..

Значи ти си на 14 и няма смисъл да си биеш каквото и да било, а и ти не си тренирал досега, не съм изпробвал всичко, но моя съвет е направи 3- 4- 6 месеца чисто да почне да ти се развива организма с много бягане и всякакво кардио. След това земи малко протеин и креатин или само креатин! Ти си 175 и си 65 килограма, незнам твоите виждания, но това за мен са малко.

И аз бях закачен преди и с метан и дека и малко протеинчета и правилна храна (всичко за не повече от 600лв) станах 115кг, изчистен при 192см. Бях много доволен, но съвета ми е ЧИСТО без ХИМИЯ!

PHP_Masters каза:
Ми за вижданията и аз не знам, но имам корем... а това не ми харесва
За корема - бягане и коремни. :wink:

Горе