мнение за Ауди А3

petrov3333

Registered
какво ще кажете за този модел

Audi_A3_FL_Schwarz_1Serie.jpg

някой ако има и даде мнение ще е супер :)

Ако кажеш, година двигател и т.н може и да ти кажем мнение, но така по-снимката ( само 1 ) нищо неможем да ти кажем

вижда ми се , че задницата е клекнала , има леки забележки по лев - преден калник. (може и да отражение на стълб, не се вижда хубаво снимката)

Кажи година, пробег, двигател.. цена

Мен лично не ме кефи точно тоя вид салони, но все пак - лично мнение.

горната снимка е само да се ориентирате точно за кой модел имам предвид

значи гледам тези:
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11322754771746229&f1=details
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11326900794665925&f1=details
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11327754194595546&f1=details

задължително искам да е 4(5) Врати :D

Така по снимката няма, какво да се каже. Трябва да отидеш и да си го видиш. Аз си вземах x5 от mobile и след два дена като погледнах отдолу беше преправяна отдясно.

nom3r1 каза:
вижда ми се , че задницата е клекнала , има леки забележки по лев - преден калник. (може и да отражение на стълб, не се вижда хубаво снимката)

Нищо му няма на калника. Иначе добри са тези Аудита, а такива с 4 врати са много редки...

Третото най- ми харесва. Изглежда най-запазено, на външен и вътрешен вид. И цената за Ауди не е кой знае колко висока.

Angry каза:
Така по снимката няма, какво да се каже. Трябва да отидеш и да си го видиш. Аз си вземах x5 от mobile и след два дена като погледнах отдолу беше преправяна отдясно.

аз искам мнение за модела
а не точно за определена обяви, наясно съм че по снимки не става...

Vladkata каза:
nom3r1 каза:

Нищо му няма на калника. Иначе добри са тези Аудита, а такива с 4 врати са много редки...

Има доста обяви за такива с 4 врати

на мен не ми харесват тези тип: стани-да седна :D

relax4o каза:
Третото най- ми харесва. Изглежда най-запазено, на външен и вътрешен вид. И цената за Ауди не е кой знае колко висока.

дам, много добре изглежда.. особено вътре :twisted:

Веднага ти казвам, че тия 1.6 със 101 коня им е много чуплива скоростната кутия. Във VWclub има много теми по въпроса. Ако искаш 1.6, то гледай да е 105 коня, при тях няма проблеми с кутиите.

Аз карам сеат леон 1.6 - 105 коня, абсолютно същите болежки като аудито и голф 4. Даже интериора е почти същия като на аудито.

Какво мога да кажа за самото ауди... скъпи са, държат цени, а няма никакъв смисъл в това, старички са и имат малко екстри за парите си.

Все пак ако те кефи, намираш си запазена количка и си гледаш кефа, бих ти предложил да видиш и сеатите, ще ти дадът много повече екстри за същите пари, а ще са и доста по-млади ( примерно над 2001 ), а технически са 1:1 с това ауди.

На пълно съм съгласен с последното мнение.Един приятел си купи същото почти.Постоянно се оплакваше от проблеми.Все беше по сервизи..
Аз лично не ти го препоръчвам от АУДИ най-здравите модели са 80-90-100...

Лично мнение

LiRiX каза:
Веднага ти казвам, че тия 1.6 със 101 коня им е много чуплива скоростната кутия. Във VWclub има много теми по въпроса. Ако искаш 1.6, то гледай да е 105 коня, при тях няма проблеми с кутиите.

Аз карам сеат леон 1.6 - 105 коня, абсолютно същите болежки като аудито и голф 4. Даже интериора е почти същия като на аудито.

Какво мога да кажа за самото ауди... скъпи са, държат цени, а няма никакъв смисъл в това, старички са и имат малко екстри за парите си.

Все пак ако те кефи, намираш си запазена количка и си гледаш кефа, бих ти предложил да видиш и сеатите, ще ти дадът много повече екстри за същите пари, а ще са и доста по-млади ( примерно над 2001 ), а технически са 1:1 с това ауди.
На Новите Ауди-та си заслужават цената ;) ;)

Горе