здравейте, трябва ми симпъл php скрипт,
който да може да се свързва към поща чрез imap, pop3
целта е да не влизам всеки път от програма, а през тоя скрипт по нета, да не се налага да се влиза в cpanel
не ми трябва да има ajax в него и тем подобни глупости, да листва мейлите, да чете, да изпраща, другото аз ще си го направя
който да може да се свързва към поща чрез imap, pop3
целта е да не влизам всеки път от програма, а през тоя скрипт по нета, да не се налага да се влиза в cpanel
не ми трябва да има ajax в него и тем подобни глупости, да листва мейлите, да чете, да изпраща, другото аз ще си го направя