търсачка в html сайт

stoqnski

Registered
здравейте , наскоро ми се наложи да направя търсачка в един html сайт и на първо време се сетих да ползвам на Google търсачката само , че за моя сайт т.е. чрез нея да търси в моя , но искам повече контрол на търсенете , разбира се предполагам ще се наложи да се направи с PHP ...
Ето случая:
Имам един html сайт , в него има доста теми (статии) , които се обединяват в един sitemap ( пак на html e ) , въпроса ми е , кой ще бъде най-функционалния метод да търся определена дума в този сайт ?
Като юзър бих използвал Ctr+F и да търся думата , но трябва да вляза в определената статия и т.н. ...
Сайта не е мой и искам от моя компютър да си напиша някаква страничка , която да търси опр. дума в този сайт ?
//html сайта го имам свален на компютъра

Има програмки, които като ги пуснеш ти индексират сайта (хтмл) и ти правят база данни и ти дават код който да сложиш на страницата си. Работят перфектно между другото. Едната се казва нещо от рода Search engine builder. Бачка си много добре, макар, че да слагаш търсачка на сайт с по-малко от 20 страници си е безмислено.

Горе