!

Статус
Not open for further replies.

Aleksey

Registered
Ъмм..админе..може ли да ми дадеш скрипта за анкетите :twisted: освен ако не е много нахално де..искам да е с графика и popup, и понеже твойта идея доста ми харесва бих искал да я използвам, но без да те затруднявам постоянно да ми отключваш защитата..Досега се мъчих сам да си го направя, но явно нещо не правя както трябва. Та..10х предварително :)

П.П. Дори и да не е подреден - не ми дреме :lol: ще си го подредя.

Aleksey каза:
Ъмм..админе..може ли да ми дадеш скрипта за анкетите :twisted: освен ако не е много нахално де..искам да е с графика и popup, и понеже твойта идея доста ми харесва бих искал да я използвам, но без да те затруднявам постоянно да ми отключваш защитата..Досега се мъчих сам да си го направя, но явно нещо не правя както трябва. Та..10х предварително :)

П.П. Дори и да не е подреден - не ми дреме :lol: ще си го подредя.
Има урок за тези анкети http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=305

staf каза:
Има урок за тези анкети http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=305

Дамм..знам ;) нали това казах - мъчих се, и то доста за да го направя по същия начин..Това което е в урока е само началото, а то е най-простото :) На мен ми трябва същината.

Smirnoff каза:
Е човек, всичко е писано със знания и труд.
Не вярвам току-така да вземеш "хляба" с една дума на целия сайт. :?

:) "хляба" няма как да го взема, защото анкетите и без това са безплатни нали? Просто ще си ги сложа на собствен сървър и ще си ги правя в неограничен тираж. Няма да тормозя админа постоянно да ми отключва по 6 анкети примерно.. Това, че е писано със знания и труд никой не го отрича, но все пак този сайт е за да се предадат знанията на нас по-невежите нали? След като получа кода, аз ще си го разуча и ако се налага ще го усъвършенствам..

И освен това админа сам си решава дали ще ми помогне ;) Не го задължавам с нищо. Оставете го той да се изкаже.

Безплатни са ако ги ползваш при нас.За написването им е вложено труд и знания но този труд не е безплатен.
Ако искаш да получиш знания дай примерният код с който си мъчил и ние ще ти помагаме, ще ти кажем къде грешиш.Така не ли по добре от колкото на готово да ти се даде кода, хем ще научиш нещо хем ще имаш това което ти трябва.

Статус
Not open for further replies.

Горе