curl "крадене" на файлове

xrk10

Registered
Здравейте, начинаещ съм. Ползвам CMS система и дойде момента в който ме хрумна следната идея. Видях в няколко сайта как "крадат" файлове от сървъри като 4shared, hulkshare и подобни. Кражбата се изразяв в това че скрипта слага ново име на файла, а потребителя тегли файла директно он чуждия сървър с новото име. До колкото разбрах се използва culr. Намерих и скрипта и оттук почват главоблъсканиците.
Скрипта работи светкавично когато линковете са ръчно написани. Когато обаче линка е променлива скрипта започва да се бави МНООООГО...

Някой може ли да ми даде обяснение защо се получава така? Благодаря предварително!

Ако покажеж и скрипта някой може и да ти отговори :) но в този вариянт не всеки има способностите на ясновидец :D

Това е кода. От друга страница се зареждат двете променливи $url2 и $title. Въпроса ми беше това че когато на мястото на променливата $url2 сложа статичен линк дори към голям файл скрипта работи сравнително бързо докато когато е променлива понякога работи нормално понякога много бавно.

Код:
<?
$mycurl = curl_init();
curl_setopt($mycurl, CURLOPT_URL, $url2);
//curl_setopt($mycurl, CURLOPT_HEADER, true);
curl_setopt($mycurl, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true);
curl_setopt($mycurl, CURLOPT_FOLLOWLOCATION, true);
curl_setopt($mycurl, CURLOPT_AUTOREFERER, true);
curl_setopt($mycurl, CURLOPT_FRESH_CONNECT, true);
$curl_output = curl_exec($mycurl);
if(!curl_errno($mycurl))
{