B Botzo Registered 12 Февруари 2012 #1 Как се слагат GOOGLE Ads като второ мнение за phpBB3 ? Благодаря предварително.
B Botzo Registered 13 Февруари 2012 #2 Защо имам чуството че задавам безумно трудни въпроси. Вече втора тема нокой не отговаря ..... ?!?
M montana Registered 6 Март 2012 #3 Аз ползвам това http://startrekguide.com/community/viewtopic.php?f=84&t=2711