HEADER = 50 лв.

Статус
Not open for further replies.
1.jpg


3.gif


4.jpg


5.png


6.gif


7.gif


8.jpg


9.gif


11.jpg


12.jpg


15.jpg


17.jpg


18.jpg


19.jpg


20.jpg


22.jpg


25.jpg
 
Някой големи файлове не съм ги поствал.
Някой ако не си вижда банера нека каже или да го постне.
 
Много са яки.Супер са.Обаче ми е чудно кой си е избрал човека :idea:
 
Не искам да спамя, но не мога да се сдържа :) Това последното и първото са много хубави. Браво на авторите :?:
 
уха ... аз ако съм няма да мога да си избера един ... защото всичките ми харесват
 
Админ го няма в момента, в командировка е. Като се върне ще каже кой печели.
 
staf каза:
Админ го няма в момента, в командировка е. Като се върне ще каже кой печели.

Върнах се от командировка и се обадих да питам какво си е избрал.
Не е могъл да отвори някой файлове и т.н.


Сега ще се свържа с него и ще говорим по темата да видя какво не е видял.
Като стане ще кажа.
Не давайте зор щото накрая ще се наложи просто да избере който
и да е само да е.... мир.

ДОвечера ще говоря пак и ако нещо пак не успее да си избере ще избера аз.
 
Избрахме последния.
Но трябва да се пооправи малко.
B13_Savage му е автора.

Искам да се пусне едно гласуване за вашето мнение по въпроса.
Спечелилия ще получи 100 бонус точки допълнително и ще
може да ги използва, когато пусна новата система за получаване на награди.
 
Статус
Not open for further replies.

Back
Горе