Javascript "сървенование"

Hous

Registered
Понеже не се сетих как е думата когато 2-3 кода си пречат реших да пиша съревнование.
Значи имам един файл колко според дадено id показва информация от дб-то,сложил съм 2-3 javascript Кода директно в страницата и сега се опитах да добавя 3-ти (пак на ajax принцип) и като го тествам отделно си работи,но като го сложа в този файл (самото слагане е супер просто на 2 коп/пейст стъпки) и като го сложа появява се всичко както си трябва само че при кликването на бутона просто сякаш не отчита javascript-а
може би има еднакви фрази със другите js-та или нещо подобно...

По просто казано имам,ajax - request, ajax- vote, и 3-тото което се опитвам да добавя е Jquery insert/delete
Първите 2те си работят,но 3тото просто сякаш не функционира самия скрипт,проверих пътищата до файловете за триене/ъпдейт проверих дали съм сложил jquery min.js линка от гугъл...останалото го копвам както си е от файла , в моя файл и просто не сработва,някакви идей?
Знам,че е странно да питам без да показвам код , но съм сигурен ,че ако покажа ще се уплашите от начина на подредба,и за това АКО има някой желаещ да помогне,мога да му го покажа на ЛС.
Благодаря предварително.

1)
може би имаш 2 елемента с еднакво ИД и при Onclick метода чакаш за клик от въпросното ИД
2) провери ли дали изобщо засича въпросният onclick ? Пробвай примерно да промениш селектора за да го кликнеш.

Почти е сигурно че имаш еднакви имена за идентификатори. Какво изписва конзолата на браузъра, когато кликнеш?

Горе