LGSL добавяне на сървъри от всеки

bganonymous

Registered
Използвам най-новата версия на LGSL (Live Game Server List), изтеглих оттук: http://greycube.com. :)

Как мога да направя, добавянето на сървъри да е достъпно до всекиго? Не искам просто да се махне логина и защита на админ панела. Искам да създам форма за добавянето на сървъри за Counter-Strike 1.6 играта говоря.

ето от тук става http://example.com/lgsl/?s=add
но промени този ред
Код:
$lgsl_config['public_add'] = 0;
с едно 1 или 2 ти си избираш
1 = Servers will be added but disabled, requiring an admin to untick the disabled box.
2 = Servers will be added and will be visible on the list straight away.

bganonymous каза:
Мерси! Connection Port е Port на сървъра, който се взима от IP адреса. Но, Query Port за какво служи?
не знам какво е но там също се пише порта

А от къде се наглася, в страницата със сървъри да излизат сървъри само от определена игра? Искам просто да си създам няколко отделни файла със списък със сървъри за всяка една конкретна игра. :shock:

bganonymous каза:
А от къде се наглася, в страницата със сървъри да излизат сървъри само от определена игра? Искам просто да си създам няколко отделни файла със списък със сървъри за всяка една конкретна игра. :shock:
погледни кода за изваждане на сървърите и в заявката сложи
Код:
WHERE `type`='$game'
$game е типа на играта .можеш да го взимаш чрез гет функцията
и да стане така index.php?game=cs имаше една система за реклама сървъри като на прословутия цс-бг.инфо ако я намериш с него ще стане много лесно

uphero каза:
bganonymous каза:
Код:
WHERE `type`='$game'
и да стане така index.php?game=cs имаше една система за реклама сървъри като на прословутия цс-бг.инфо ако я намериш с него ще стане много лесно
В кой файл и на кой ред е това?

bganonymous каза:
uphero каза:
bganonymous каза:
Код:
WHERE `type`='$game'
В кой файл и на кой ред е това?
Абе мен всичко на готово ли чакаш? Отвори си файловете и виж заявката къде е ,аз откъде да знам на кои ред е

Горе