Moderators Delete Users ?

Статус
Not open for further replies.

Marik

Registered
Имали някакъв начин да направя така че модераторите да имат
само user list - и да могат да делват определени потребители примерно и така :shock:

Предварително ви благодаря
 
спомням си ... имаше такъв скрипт виждал съм дори използвал ... в phpbb.com го има мисля , че там го гледах сега ще потърся и ако намеря ще ти дам :wink:
 
само моляте не Mod CP :?
единственото което ми е необходимо просто и модовете да ги делват тия ботове и това е :cry:
 
Сложи визуално подвръждение за регистрацията на форума и да искат няма да могат да се регнат :)
 
сложил съм даже и генерира кода и изисква CApS'Lock дори и пак се регват да им се невиди в ботовете :cry: или спамерите знам ли ги кви са вече :?
 
Dido_net каза:
Сложи визуално подвръждение за регистрацията на форума и да искат няма да могат да се регнат :)

Ще могат, ще могат...
 
:eek: чуда се кой ли идиот ги е създал тия ботове да се регват само по на хората форумите и да си правят шантавите реклами егаси тъпотията.
Толкова ли са не способни да си платат една реклама в GOGLE и да се кефят ебаси.......... :?
 
Marik каза:
:eek: чуда се кой ли идиот ги е създал тия ботове да се регват само по на хората форумите и да си правят шантавите реклами егаси тъпотията.
Толкова ли са не способни да си платат една реклама в GOGLE и да се кефят ебаси.......... :?

Ама защо пълните тоя форум със спам де?
Как така ще с плащат за реклама вместо да си направят бот .

Тая реклама колко според теб ще струва?
Щом смяташ един човек, който може да си направи бот за идиот
и го приканваш да си плати реклама в гоогле просто няма какво да добавя.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе