Mp3 на сайт като Flash

sle

Registered
Здр. На скоро ми се наложи да направя при натискане на бутон в сайта (линк) да се вкарва с Javascript (InnerHtml) код който да започва да свири песен. Направих го с html5, но не тръгва на всички браузари и ми поискаха да го направя с flash за да тръгва на всякаде, обаче не сам работил с флаш до сега. Как точно да го направя. Аз мислех да конвертирам MP3 в SWF файл и да го кача с OBJECT тага. Така става ли flash номера?

Ами защото са ми дали Player който трябва да седи там и искам направо да вкарвам код който да възпроизвежда музиката. По начина по който описах ще се молучи ли ?

Ето как ще стане.. правиш си един линк .. "смени" примерно, и едно поле "mp3" и сега като са цъкни на линка смени .. правиш пост заявка в JS .. и пращаш някакви параметри до даден файл и от там ти връща JW плеър и тва е .. другия начин е така:

няма да го обяснявам , ще го напиша ..

HTML:
<div id='mp3'>
   <embed src='putq/do/jw/plawer.swf' width='0' height='0' style='position:absolute;' flashvars='&file=putq/do/pesenta.mp3' />
</div>
<a href='javscript:;' id='change' onclick="changeSong()" song='putq/do/druga/pesen.mp3' >Смени</a>
[js]
function changeSong(){
var newsong = $("#change").attr('song');
$("#mp3 embed").attr("flashvars", newsong)
}
[/js]

не е тестван но .. поне ся имаш идея .. как става.. ТА .. дърпаш JW плеър и той работи директно с мп3 .. ;)

Горе