mysql заявка.

kesh

Registered
Здравейте,

Искам да Ви попитам за една mysql заявка. Преди да започнете да ме критикувате търсих в гуугъл , форума и т.н. , но нищо не открих.

Става въпрос за mysql заявка за един банлист за ЦС сайта ми.

Когато някой играч е баннат да показва : ако е изтекъл банът му "Изтекъл" , а ако не е "Датата на която изтича"

Направил съм следната заявка

Код:
<?php
require 'config.php';
   $query = mysql_query("SELECT ban_created, player_nick, ban_reason, ban_length, expired FROM `amx_bans` ORDER BY `bid` DESC LIMIT 10") or die (mysql_error());
    while($row = mysql_fetch_array($query))
    {
?>

Резултат :
Код:
<?php print $row['expired']; ?>
- ДА , но информацията ,която взема от mysql е само цифри .. тоест ако е изтекъл бана пише "1" ,а ако не "0" и резултатът е само това.

Гледах самия код на амхбанс системата там си пише кога изтича и всичко ,което ми трябва ,но явно е снякаква по-подробна заявка.. (тъй като се опитвам да направя бан листът ми подобие на амхбанс , но с по-малко информация)

Затова се обръщам към Вас.
Благодаря!
Поздрави!

Резултат може да се види тук : Link Предпоследното "Изтича на" и показва "0" т.е. все още не е изтекъл.

(Това за sql с поне един резултат не можах да го разбера извинявам се за което . Мисля ,че съм го показал как го вземам и линка по-горе показва какво излиза.)

На мястото на "Не изтекъл" може ли да се сложи времето, което остава? Нещо ,като на пример обратно броене на

Код:
<?php print $row['ban_length']; ?> часа</td>

Защото това показва за колко часа е поставен бана. А от него да се вземе оставащото време?

Не съм им задал формат тъй като не зная как затова го ползвам по този начин:

PHP:
 <?php print $row['ban_length'] /60; ?> часа</td>

Където /60 - дели времето ,което примерно е 1440 на 60 и се получава 24 и така пиша 24 часа ... тъпо е знам, но просто не намирам решение по друг начин как да стане.
Това представлява самата таблица за която пускам заявките.

db.jpg

db2.jpg

structure.jpg

Не знам ,дали работи,защото вмомента не мога да го тествам,но трябва нещо от този сорт

PHP:
<?php
$time = time();
$newtime = time() + (1440);
$expire = $time - $newtime;
$lo = date('Y-m-d', $expire);
echo "$lo";
?>

Горе